facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Sunum Çubuğu İle Daha Rahat Sunum Yapın

Windows 8 Sunum çubuğu nedir ? Bir çeşit sunum yapma yardımcısıdır.Konferanslarda, tepegözlerde ya da Bilgisayar eğitimlerinde dev ekranlarda sunum yapıldığını farz edelim.Bu durumda fare imlecini net göremeyebilirsiniz.Ama eğer bir sunum çubuğu olsaydı anlatılmak istenen çok daha rahat anlaşılırdı.Şimdi paylaşacağım uygulama bu ihtiyacı karşılıyor.Sunum yaparken fare imlecinin durduğu noktayı tam olarak anlık gösterebiliyor.Sunum çubuğu yardımı ile çok daha rahat anlatımlar yapabilirsiniz.
Sunum çubuğunu kısayollar ile açıp kapatabilirsiniz.Sunum çubuğu sopasını renklerini değiştirebilir siniz.Başlangıçta çalışmasını sağlayabilirsiniz.Sunum çubuğunun boyutunu ayarlayabilir ve saydamlık verebilirsiniz.Bu küçük yazılımın anlatım yapanlar için yararlı olacağını düşünüyorum.Programın ismi "PointerStick".İndirmek için buradaki sayfayı ziyaret edin.Vista, Windows 7 ve Windows 8 üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...