facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Silinen Dosyaları Kurtarma (Wise Data Recovery)

Wise Data Recovery
Bazen yanlışlıkla bizim için çok önemli olan dosyaları sileriz.Hatta çöp kutusuna göndermeden, ya da çöp kutusuna gönderdikten sonra çöp kutusunu boşaltır ve dosyaların Windows 8 üzerinde geri getirme şansını kaybederiz.Ancak geri dönüşüm kutusundan sildiğiniz dosyaların bile geri getirebildiğini biliyor muydunuz ? Bunun için 3. parti programlardan yardım almamız gerekiyor.Bunun için silinen dosyaları tarayıp kurtarabilen bir programa ihtiyacımız var."Wise Data Recovery" adlı program silinen dosyaları tarayıp kurtarabiliyor.Üstelik ücretsiz bir programdır.Programı indirmek için buraya tıklayın.İndirme sayfasında kurulabilir ve taşınabilir iki versiyon bulunmaktadır.
Wise Data Recovery
Programın arayüzü çok kullanışlı.En dikkat çeken özelliği silinen dosyaları çok hızlı bir şekilde tarayabiliyor.Sadece sol üst açılır menüden sildiğiniz dosyanın bulunduğu sürücüyü seçin ve taramaya başlayın.Tarama sonucu olarak Dosya adı, dosya boyutu, son değiştirme tarihi, kurtarma durumu (İyi, normal , kötü) durumlarını görebiliyorsunuz.Toplu halde dosya kurtarmak için işaretleme yapın ve yeşil button'a basın.Windows 8 üzerinde sorunsuz çalışmaktadır.İyi bloglar.

2 yorum :

  1. Adsız00:00

    eyw üstad..

    YanıtlaSil
  2. bir tane bile jpeg avi bulmadı. buldukları sistem dosyaları vs. işe yaramaz bir program...

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...