facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Hydro Thunder Hurricane Oyunu (Yarış)

Yukarıdaki resme bakıp yuh buda nedir ? diyebilirsiniz.Oyunun ismi "Hydro Thunder Hurricane".Xbox tarafından Windows 8 için geliştirilmiş, Windows 8 kullanan herkesin oynaması için sunulmuş harika bir oyun.Oyun Windows 8 Online Mağazada indirilmeye sunulmuştur.Mağazadan uygulamaları indirmek için buradaki konuya bakın.Uygulama Mağaza üzerinde oyun bölümünde henüz gözükmeyebilir.
Verdiğim linkte örnek gösterdiğim gibi mağaza üzerinde oyun ismini "Hydro Thunder Hurricane" yazarsanız oyunu görebilirsiniz.Yüklemeye bastığınızda oyun Metro üzerinde gözükecektir.Yüklenmesi biraz zaman alabilir.Ama bu hiç sorun olmayacaktır.Çünkü yükleme işlemi sürerken siz başka şeylerle meşgul olabilir, yükleme tamamlanınca ekranın sağ üst köşesine gelen yazılı ve sesli uyarı ile oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.Yinede bulamadıysanız buradaki linkten yararlanabilirsiniz. 
Birazda oyun hakkında bilgi verim.Eğer çılgın taksi oyununu oynadıysanız bu oyun ona çok benzemektedir.Ama bu seferki araçlarımız sürat tekneleridir.Sürat tekneleri ile heyecan dolu bir yarışa başlıyorsunuz.Tekne seçimi yapabiliyor, tur seçebiliyor, yolda karşınıza çıkan çeşitli özellikler ile yarışı önde tamamlamak için avantaj sağlıyorsunuz.Görsel efektler gerçekten harika.
"Hydro Thunder Hurricane" yarış oyunu uygulamasını ilk kurduğunuzda yapmanız gereken klavye kontrollerini ayarlamaktır.Dokunmatik ekranlar için tasarlanmış oyun aynız zamanda klavye ile de oynanabiliyor.Ama bunu yapmak için kesinlikle ayarlar menüsüne girip klavye kontrollerini etkinleştirin.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...