facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Geri Dönüşüm Kutusunu Görev Çubuğuna Koyma

Windows 8 üzerinde geri dönüşüm kutusu ikonunu görev çubuğuna yerleştirebiliriz.Aynı yöntemle diğer ikonları da görev çubuğu üzerine yerleştirebilirsiniz.Geri dönüşüm kutusuna ulaşmak görev çubuğundan çok daha rahat olduğu gibi, aynı zamanda Masaüstünüzde daha fazla yer açmış olacaksınız.Ve yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi görev çubuğunuza bu hoş ikonu yerleştirmiş olacaksınız.Windows 8'de geri dönüşüm kutusu ikonunu görev çubuğuna nasıl kayabiliriz ? 
Öncelikle görev çubuğuna sağ tıklayıp, görev çubuğu kilidini kaldıralım.
Daha sonra boş bir klasör açıp, geri dönüşüm kutusu ikonunu bu klasöre sürükleyip bırakın.Bu klasörü sisteminizin her hangi bir konumuna yerleştirin.
Görev çubuğuna sağ tıklayın "Araç çubukları" sekmesini açarak "Yeni araç çubuğu"na basın.Ve açılan pencerede hazırladığımız klasörü seçin.
Eklediğimiz klasörün üzerine sağ tıklayın ve "Büyük ikonları" seçin.Daha sonra resimde kare içine aldığım işaretli yerleri kapatın.Hepsi bu kadar.Aynı yöntemi diğer ikonlar içinde uygulayabilir ve görev çubuğunuzu özelleştirebilirsiniz.İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...