facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Uyumlu Advanced SystemCare 5.2 (Optimasyon)

Advanced SystemCare, SystemCare logo
Advanced SystemCare Windows 8 için kullanabileceğiniz en iyi performans arttıran ve bakım yapan programların başında gelir.Bu programı daha önceki Windows sürümlerinde kullanıyor, ve Windows'un bakım, onarım ve performans gibi önemli sorunlarını Advanced SystemCare ile hallediyorduk.Advanced SystemCare 5.2 versiyonu Windows 8 ön izleme sürümü destekli çıkartıldı.Bu sürüm Windows 8 ile tam uyumlu sürüm'dür.Windows 8 uyumlu Advanced SystemCare 5.2'yi indirmek için buraya tıklayın.
Advanced SystemCare 5.2 Windows 8 için 20'den fazla sistem aracı sayesinde sisteminizi optimize eder, kötü amaçlı yazılımların kaldırılmasını sağlayarak, sisteminizin daha hızlı ve daha güvenli bir hale getirir.Kayıt Defteri temizliği, Disk birleştirme, Güvenlik analizi, Casus yazılım kaldırma, Hataları onarma gibi özellikleri mevcuttur.Yeni sürümde arayüz çok daha kolay bir kullanım ile karşımıza çıkıyor."Turbo Gücü" özelliği İşlemci ve Ram'dan daha iyi performans almanızı sağlar.Spyware ve Adware gibi zararlı yazılımları tespit edip kaldırır.Gizliliği sağlar, gereksiz dosyaları kaldırır.Windows 8 onarımı yapar.Sistemin en yüksek performans ile çalışmasını sağlamak için sistemi en iyileme özelliği vardır.Daha sayamadığım bir çok özelliğe sahip harika bir bakım, onarım programıdır.Turbo Güçlendirici özelliğini göz atalım;
turbo güçlendirici, iş kipi, oyun kipi
İş kipi, Windows 8 ortamında çok Turbo Güçlendirici ile daha iyi performans almanızı sağlar.Oyun kipi, oyunlarda çok daha yüksek performans almanızı sağlar.Bir sonraki adıma geçin.
sistem servisleri, turbo güçlendirici, systemcare
Turbo Güçlendirici sizin için bazı servisleri kapatmak isteyecektir.Ama sizinde kullanmadığınız servisler olabilir.Örneğin, yazıcı desteği, tablet giriş desteği gibi.. Bunları ayarladıktan sonra bir sonraki adıma geçin.
turbo güçlendirici, windows servisleri,
Hamachi, teamwiver ve Windows Live Id gibi servisleri burada kapatarak performans artırabilirsiniz.Bir sonraki adıma geçin.
Artalan uygulamaları, arka planda çalışan programlardır.Turbo Güçlendirici devrede iken bu uygulamaların hangilerinin kapalı olacağını seçin.
Burada temaları tamamen kapatmak için bir seçenek sunuluyor.Bunu yaparsanız Windows 8 hiç hoş gözükmeyecektir.Ama Turbo güçlendirici açıkken çok yüksek performans almanızı sağlayacaktır.
Turbo güçlendirici yapılandırmasını tamamladınız."Turbo Güçlendirici'yi Windows başlangıçta aç" seçeneğini işaretleyerek her açılışta aktif olmasını sağlayabilirsiniz.

Alet çantasında neler var biraz göz atalım;
alet çantası, temizlik, windows performans
Temizlik;
1-Kayıt Defteri temizleyici, kayıt defterinizdeki (regedit) gereksiz girdileri siler ve daha hızlı bir sistem kullanmanızı sağlar.
2-Gizlilik Süpürücü, İnternet tarayıcısının ve Windows'un tüm izlerini siler.Gizliliği arttır ve performans kazanmanızı sağlar.
3-IObit Kurulum Kaldırıcı, Windows 8'de bulunan program ekle kaldır gibidir.Yalnız oradan kaldıramadığınız ya da tam olarak kaldıramadığınız programları kökten kaldırmanıza yardımcı olur.
4-Disk Temizleyici, Hard Disk üzerinde sürücüleri tarayarak gereksiz dosyaları bulur ve kaldırır.Hem disk alanı açmış olursunuz hemde daha hızlı bir siteme sahip olursunuz.
5-Dosya öğütücüsü, bu da çok güzel bir yardımcı programdır.Windows 8 üzerinden sildiğiniz dosyalar asla gerçekten yok olmazlar.Eğer onları hiç kimsenin bir daha geri getiremeyeceği şekilde silmek istiyorsanız dosya öğütücüsü'nü kullanabilirsiniz.
SystemCare eniyileme, sistem eniyileme
Enİyileme;
1-Akıllı Ram, bellek miktarını otomatik olarak optimize eder.Gerektiğinde boşaltarak bellekten daha fazla yararlanmanızı sağlar.
2-İnternet Güçlendirici, adından da anlaşılacağı üzere daha hızlı İnternet kullanmanızı sağlar.Bunu TCP /Ip ayarlarını ve kullandığınız tarayıcıyı daha iyi bir hale getirerek sağlıyor.
3-Başlangıç Yönetimi, başlangıçtaki otomatik çalışan programları kaldırmanızı, aynı zamanda Windows 8 açılırken otomatik olarak çalışmasını istediğiniz programları buradan kontrol edebiliyorsunuz.
4-Kayıt Defteri Birleştirici, kayıt defterindeki girdileri birleştirerek sistemin onu daha hızlı okumasını sağlıyor.
5-Akıllı birleştirici, Windows üzerinde bulunan disk birleştirme aracından daha kapsamlıdır.
6-Oyun güçlendirici, sistem ayarlarını kısarak oyundan daha fazla performans almanızı sağlar.
Advanced SystemCare onarım, windows onarım
Onarım;
1-Silineni Kurtarma, Geri dönüşüm kutusundan dahi kaldırdığınız silinen dosyaları kurtarmanızı sağlar.
2-Kısayol Düzeltici, sistemin kısayollarını tarar, onarır.
3-Disk Doktoru, sistem sürücülerini ve dosyaları kontrol eder, hata var ise giderir.
4-Windows Düzeltici, Windows 8'i derinlemesine tarar ve hataları giderir.
SystemCare güvenlik, windows 8 güvenlik
Güvenlik;
1-Sistem Gezgini, Bilgisayarın verimliliğine etki eden, problemlere neden olan sistemin anahtar bölümlerini tarar.
2-Güvenlik Delikleri Tarayıcı, Güvenlik açıklarını bulmaya çalışır.
3-İşlem Yöneticisi, Görev yöneticisinin daha kapsamlı halidir.Çalışan programların ne kadar sistem belleği harcadığını gösterir.
4-Sürücü Yöneticisi, Sürücüleri yedeklemek için yardımcı bir araçtır.
Denetim;
1-Klon Dosya Tarayıcı, sisteminizde aynı isme sahip dosyaları bulur ve bunları kaldırmanız için size sunar.
2-Otomatik Kapatıcı, Bilgisayarı belirlediğiniz bir zamanda otomatik olarak kapatmak için yardımcı bir programdır.
3-Disk Gezgini, Bu araç Hard Disk üzerinde en çok alanı işgal eden dosyaları gösterir.
4-Sistem Bilgi Verici, Sitemin ayrıntılı bilgisini gösterir.
5-Boş Dizin Tarayıcı, Windows'taki boş klasörleri bulmanıza ve silmenize yardımcı olur.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...