facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Türkçe Dil Paketi İndirme

Windows 8 beta sürümü çıktı ama henüz bir çok dil eklenmedi.Bildiğim kadarı ile İngilizce ve Japonca dil paketleri var şu anda.Önümüzdeki günlerde Windows 8 Türkçe Dil Paketinin indirilmeye sunulmasını umuyoruz.Peki dil paketini nasıl indirebilir ? Öncelikle denetim masasından "Add a language" sekmesine tıklayın.
Açılan sayfada Windows 8 üzerinde yüklü dil paketlerinin listesini göreceksiniz.Şuan için sadece İngilizce dil paketi yüklü gözüküyor.O halde dil paketinin gelip gelmediğini görmek için "Add a language" tuşuna basın.
Açılan listeden "Turkish" yani Türkçe dil paketini seçin ve "Add" tuşuna basarak listeye ekleyin.
Listeden "Options"a bastığınız da henüz Türkçe dil paketinin gelmediğini göreceksiniz.O yüzden yayımlanmış Japonca ile nasıl yapacağımızı öğrenelim.
"A language pack for Turkish is available for download" yazması gerekiyor."Download"a basarak dil paketini indirmeye başlayabilirsiniz.
Dil paketinin Windows 8'e yüklenmesi biraz zaman alabilir.
İndirme tamamlanınca bilgisayarı yeniden başlatarak ya da oturumu tekrar açarak dil paketinin aktif olmasını sağlayabilirsiniz.İyi bloglar.

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...