facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Yeşil Visual Style Tema

Windows 7 için Yeşil transparan bir tema.Bu tema özel ses, fare imleci ve özel gadget'ler içerir.Visual Style yani 3.parti bir tamadır.Bu tür temaları nasıl kuracağınızı bilmiyorsanız buradaki konuya göz atın.Temayı indirmek için buraya tıklayın.
Windows 7 Yeşil temasını buradan indirebilirsiniz.Temanın içinde Online sürenizi gösteren uyumlu gadget, saat, top 5 çalışan program listesi, Cpu grafikli kullanım durumu gibi güzel gadget'ler bulunmaktadır.
Ayrıca CPU, RAM, C,D.., Wifi sinyal göstergesi, Batarya durumu, Radyo gibi araçları içinde barındıran tek bir yararlı bir gadget bulunmaktadır.

4 yorum :

 1. Adsız12:53

  Eline Sağlık. Her Zamanki Gibi Kaliteli Paylaşım... Bir Sorum Olacak. Aramalar-Bağlantılar-Belgelerim-Karşıdan Yüklemeler Vs. Gibi Klasörlerin Simgelerini Nasıl Değiştirebilirim Ve Ya Bununla İlgili Konu Açmışsan Linkini Verebilir Misin ? Teşekkürler

  YanıtlaSil
 2. Adsız, sanırım kitaplık ikonlarını soruyorsun;

  http://windows7li.blogspot.com/2011/12/windows-7-kitaplk-simgelerini-ve.html

  Ayrıca şu konuda ilgini çekebilir;

  http://windows7li.blogspot.com/2010/03/windows-7-klasor-renklendirme-program.html

  YanıtlaSil
 3. Adsız15:45

  evet onu diyordum çok sağol.

  YanıtlaSil
 4. Adsız15:57

  Pardon Yanlış Söyledim Burası Değil Ama Bu Da İyi Oldu Eyvallah. Ama Dediğim Yer Tam Olarak Orası Değil. Masa Üstünde Kullancı Adı Olan Klasörden Girdiğimiz Kısmı Söylüyorum.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...