facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Kısayol Tuşları İle Ekran Çözünürlüğünü Değiştirme

Windows işletim sisteminin en güzel özelliği ihtiyaçlarınızı sınırsız kolaylaştıracak bir çok 3. parti program yazılmasıdır.Bu program ile resimden de anlaşılacağı üzere Ekran Çözünürlüğünü kısayol tuşu atayarak hızlı bir şekilde değiştirebiliyorsunuz.Windows 7 ekran çözünürlüğü değiştirmenize olanak sağlar.Hotkey Resolution Changer adlı program bunu kısayol tuşları atayarak daha rahat yapmanızı sağlar.Programı buradan indirebilirsiniz.
Program kurulum gerektirmez, üstelik tamamen ücretsizdir.Windows 7'de kendinize en fazla 9 çözünürlük profili oluşturabilirsiniz.Bunlara kısayol atayarak hızlı bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.Aynı zamanda bit ve hertz ayarlarını da kendinize göre yapabilirsiniz.Kullanımı oldukça basittir.Programın çalışmasında bazen hatalar oluşsa da bir daha ki sürümde bu hataların giderileceği üretici tarafından belirtilmiştir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...