facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

WindowSlider İle Pencereleri Sonsuz Kaydırın

WindowsSlider ne işe yarar ? WindowsSlider kısaca Windows 7'de çok daha rahat çalışmak için size kolaylık sağlayan bir programdır.Bu program ile Windows 7 üzerindeki pencereleri sağa ve sola sonsuz kaydırma yapabileceksiniz.Bu da çok rahat masa üstünde çalışmanızı sağlaycaktır.Kurulumdan sonra sağ alt köşede otomatik olarak çalışmaya başlar.Dilerseniz oradan kapatıp açabilirsiniz.Kullanmak için iki farklı kısayol vardır.Birincisi fareyi ekranın sağına ya da soluna yaslayıp pencereleri hızlı bir şekilde kaydırmak.İkincisi belirlenmiş ya da sizin belirleyeceğiniz klavye kısayollarını kullanarak pencereleri sağa ya da sola sonsuz kaydırmak.İki yöntemde çok kullanışlı ve pratik.Programı indirmek için buraya tıklayın.Rar şifresi sitenin ismi.
WindowsSlider ikonuna sağ tıklayıp "Configure"a basarsanız ayar penceresinde klavye kısayolları atayabilirisniz.Fare ile kaydırmanın çok daha pratik ve zevkli olduğunu söylemek isterim.WindowsSlider henüz geliştirilme aşamasındadır.Windows Xp / Vista / ve Windows 7'de sorunsuz çalışmaktadır.

2 yorum :

  1. Adsız00:17

    link kirik yenilerseniz sevinirim.iyi gunler..

    YanıtlaSil
  2. Adsız, link yenilendi.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Linke tıklayıp sol menüden "Download" sekmesine basarak indirme yapabilirsiniz.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...