facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 VPN Servisi İle Engelli Sitelere Giriş

SecurityKISS
VPN Servisi ne işe yarar ? Öncelikle bu sunucu ne işe yaradığını anlayalım.VPN sunucusu kullanarak öncelikle yasaklı, engelli sitelere kesin giriş yapabileceğinizi söyleyelim.İkinci olarak VPN sunucusu size gizlenmek için gereken bir araçtır.İnternet ortamında iz bırakmadan dolaşabilirsiniz.Bu sunucular genelde paralı olarak kullanılıyor.Ben size ücretsiz ve çok hızlı bir VPN servisini tanıtmak istiyorum.Bu sunucu tarafımdan denenmiş olup kesinlikle kullanacaklara tavsiye edilmektedir.Programın ismi SecurityKISS..Buradan indirebilirsiniz.
SecurityKISS
Windows 7'de VPN servisini kullanabilmek için tek yapmanız gereken programı kurup "Connect" tuşuna basmaktır.Program sizden üyelik istemez.Reklam göstermez ve gereksiz araçlar yüklemez.Günlük 300 mb trafik izni verilen bu servis oldukça hızlı ve 5 farklı sunucu seçmenize imkan tanır.Bunlardan ikisi İngiltere, ikisi Amerika ve biride Almanya sunucularıdır.300 mb az diyebilirsiniz, o halde diğer VPN sunucularının yavaşlığına ve istediği üyelik vb. şeyleri hatırlatmak isterim.Program Windows 7'de VPN sunucus kullarak engelli, yasaklı sitelere giriş yapmanızı sağlayacak.Aynı zamanda gizlenmiş olacaksınız.

14 yorum :

 1. Adsız11:55

  sayın admin rar şifresi tam olarak nedir sitenin adını yazdım olmadı

  YanıtlaSil
 2. Adsız12:13

  yardım rar şifresini kaul etmiyor

  YanıtlaSil
 3. Rar şifresi "windows7li.blogspot.com"

  YanıtlaSil
 4. Adsız15:40

  malesef bu seferde exe. dosyası değiştirilmiş veya taşınmıştır uyarısı veriyor

  YanıtlaSil
 5. Sizden gerçekten özür dilerim.".exe" dosyası yerine programın kısayolunu atmışım.İlk kez böyle bir şey yaptım, dalgınlığıma gelmiş.Link yenilendi ve düzeltildi.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.İyi bloglar.

  YanıtlaSil
 6. yo aynı sorun devam ediyor. şuraya kopyalaıp yapıştırmak zorunuzamı gidiyor anlamıyorum. sitenin adı faln değil şifre arkadaşım.

  YanıtlaSil
 7. Şifre sitenin adı.. http:// kullanmadan yazın.Şifre "windows7li.blogspot.com" (tırnakları almadan kopyalayıp yapıştırın.Dosyalar sürekli silindiği için şifreliyorum.Defalarca kontrol ettim.Şifre "windows7li.blogspot.com".

  YanıtlaSil
 8. Adsız21:08

  tamamdır yükledim çalışıyor. emeğiniz_için_teşekkürler

  YanıtlaSil
 9. merhaba nasılsınız

  YanıtlaSil
 10. Teşekkürler, siz nasılsınız ?

  YanıtlaSil
 11. Adsız18:07

  bu vpn bence güvenlik için de çok yararlı.. ben www.boxpn.com u kullanıyorum. Türkçe servis veriyorlar herkese tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 12. hata veriyor program. kurduktan sonra connect e bastıktan sonra bu hatayı veriyor.

  http://img41.imageshack.us/img41/8453/adszaz.png

  YanıtlaSil
 13. Adsız01:12

  link kırık yenilerseniz ok iyi olur hi bi yerde bulamıyorumbu programmı teşekkürler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Link yenilendi.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

   Sil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...