facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Ücretsiz Video'dan Görüntü Yakalama Programı

Windows 7 için bir çok video'dan görüntü yakalama programı vardır.Ama hem ücretsiz, hem kaliteli, hemde taşınabilir yani kurulum gerektirmeyen bir video yakalama programını bulmak zordur.Windows 7 için kullanabileceğiniz Video Image Grabber programı bu iş için çok uygundur.Program sayesinde video'dan hızlı bir şekilde resim alabilirsiniz.Video hareket halindeyken ya da durdurarak görüntü yakalayabilirsiniz.Programı buradan indirin.Rar şifresi (windows7li.blogspot.com).
MPEG, AVI, DivX, Xvid, WMV, vb.. video formatlarını destekler.Yakaladığınız görüntüleri dilediğiniz resim formatında kaydedebilirsiniz.Unutmayın ki video ne kadar kaliteliyse yakaladığınız görüntüde o kadar kaliteli olacaktır.Örneğin, 1980x1080 boyutundaki bir video'dan aynı yükseklikte resim alabilirsiniz.Program kurulum gerektirmez, usb belleğiniz de taşıyabilirsiniz.İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...