facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Ücretsiz PDF Programları (Taşınabilir)

Daha öncede Ücretsiz kullanabileceğimiz PDF programları paylaşmıştım.PDF formatı o kadar yaygın kullanılıyor ki hepimizin mutlaka bu dosya türünü açmak için bir PDF okuyucuya ihtiyacımız olmuştur.Bu dosyaların bu kadar yaygın kullanılmasından kaynaklanan PDF okuyucu program çeşitliliği de bir hayli artmıştır.Bu başlık altında Windows 7 için Ücretsiz PDF programlarının bir kısmını özelliklikleriyle birlikte görebileceksiniz.Üstelik bu programların hepsi taşınabilir yani kurulum gerektirmeyen programlardır.Hemen işinizi görmeniz için özel olarak kullanımınıza sunuldu.

Adobe PDF Reader Lite
Adobe PDF Reader Lite, asıl versiyonun taşınabilir versiyonudur.Onun gibi neredeyse tüm özellikleri taşır.En kaliteli PDF okuyucularından biridir.Buradan indirebilirsiniz.

PDForsell
PDForsel, bir pdf okuyucu olmasının yanında PDF dosyalarını birleştirmeye de yarar.Bölünmüş PDF dosyalarını birleştirebilirsiniz.Kurulum gerektirmez, taşınabilir bir okuyucudur.Şifreleme ve şifre çözme gibi özellikleri vardır.Buradan indirebilirsiniz.

Cool PDF Reader
Cool PDF Reader, dünyanın en küçük PDF okuyucularından biridir.Toplam boyutu 650 kb.Kurulumda gerektirmez.Ayrıca TXT, BMP, JPG, GIF, PNG, WMF, EMF, EPS, PDF dosyalarını dönüştürebilir.Buradan indirebilirsiniz.

PDF-XChange Viewer
PDF-XChange Viewer, basit bir kullanıma sahip bir okuyucudur.Hızlıdır, küçük boyutludur.Amacı yük olmadan PDF dosyalarını okumak.Buradan indirebilirsiniz.

Evince Portable 
Evince Portable, adından da anlaşılacağı gibi taşınabilir bir PDF okuyucusudur.Buda diğer PDF programları gibi ücretsiz kullanıma açıktır.Bir PDF okuyucusundan daha fazlasıdır.Bir çok özelliği vardır.Buradan indirebilirsiniz.

Sumatra PDF Reader 
Sumatra PDF Reader, daha öncede blog'ta paylaştığım bir PDF okuyucudur.Bu versiyonu taşınabilir olanıdır.Kullandım ve kullanmaktayım.İhtiyaçları karşılayan PDF okuyucusu.Buradan indirebilirsiniz.

Foxit PDF Reader
Foxit PDF Reader, çok popüler bir PDF okuyucusudur.Ama bu taşınabilir versiyonudur.Daha hızlı çalışmaktadır.Buradan indirebilirsiniz.

2 yorum :

  1. blogun çok hoş tasarımını da sevdim
    blogunu takibe aldım bende bloguma beklerim destek için

    http://www.domainsiz.net

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...