facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Taşınabilir Ücretsiz Anti Virüs ve Anti Spyware Programları

Windows 7'de dosyalarınızın ve kişisel bilgilerinizin (Kredi kartı bilgileri, şifreler, özel dosyalar) güvenliği için Anti Virüs ve Anti Spyware programları kullanmanız gerekir.Ayrıca sisteminizi düzenli olarak taratmanız oluşabilecek yavaşlamaların da önüne geçecek ve Windows 7'yi hızlandıracaktır.Bazende hiç tanımadığınız sistemlerde, kişisel bilgilerinizi ya da alacağınız dosyaları hızlı bir şekilde taratma ihtiyacı duyabilirsiniz.Bunun için taşınabilir (Portable) güvenlik programlarınıza ihtiyacınız var.USB belleğinizde taşıyabileceğiniz ve kurulum gerektirmeyen ücretsiz kaliteli programları tanıyalım.

Kaspersky Virus Removal Tool 
Kaspersky Virus Removal Tool sisteminizden her türlü kötü amaçlı yazılımı kaldırmak için tasarlanmış bir yazılımdır.Bu uygulama tam sürüm Kaspersky güvenlik programını yarini almaz.Gerçek zamanlı koruma sistemi yoktur.Sisteminizi taratmak için taşınabilir çok güvenli bir araçtır.Buradan indirebilirsiniz.Dosya boyutu 107 mb.

SpyBot Destroy 
SpyBot on binlerce spyware ve kötü amaçlı yazılımı algılar ve kaldırır.Aynı zamanda kayıt defteri sorunlarını çözer.SpyBot kişisel kullanım için ücretsiz taşınabilir bir araçtır.Buradan indirin.Dosya boyutu 19 mb.

Dr.Web CureIt 
Dr.Web herhangi bir kurulum gerektirmeden sisteminizi taramak için kullanabileceğiniz bir güvenlik programı.Dr.Web Virüsler, rootkitler, truva atları ve kötü amaçlı casus yazılımları algılar ve temizler.Dr.Web taşınabilir güvenlik programları arasında çok yaygın kullanılan bir uygulamadır.Buradan indirebilirsiniz.Dosya boyutu 72 mb.

ClamWin Anti Virüs
ClamWin popüler bir taşınabilir Anti Virüs programıdır.Usb flash belleğinizde taşıyıp herhangi bir bilgisayarda kullanabilirsiniz.Gerçek zamanlı bir Anti Virüs programı değildir.Sadece tarama yapılabilir.Buradan indirebilirsiniz.Dosya boyutu 7 mb.

SUPERAntiSpyware 
SuperAntiSpyware bir milyondan fazla casus yazılım / malware enfeksiyonları tarar ve Windows 7'den kaldırır.Kurulum gerektirmez ve kaldırmanıza gerek yoktur.Güvenlik programı günceldir.Kullanmak için İnternet erişimine ihtiyacınız vardır.Taramak için İnternet'i kullanmaz.Buradan indirebilirsiniz.Dosya boyutu 18 mb'tır.

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...