facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Tarayıcıların Detaylı Geçmişini Öğren

History Viewer Windows 7'de nedir ve ne işe yarar ? History Viewer adından da anlaşılacağı üzere Tarayıcıların tarihli geçmişini görüntüleyebilen eşsiz bir programdır.En belirgin özelliği kurulu tüm tarayıcıların geçmişini detaylı gösterebilmesidir.Hangi tarayıcı ile hangi siteye, hangi tarihte ve saatte girildiğini gösterebilir.Ayrıca Windows 7'de hangi programlar açılmış, hangi dosyalar ne zaman açılmış ve hangi Usb aygıtları takılmış hepsini gösterir.Bunu tarayıcı temizliği yapan programlar ile karıştırmayın.Bu programın amacı geçmişi detaylı bir şekilde görüntülemektir.History Viewer programını buradan indirebilirsiniz.
Dilerseniz kendinize Tarayıcılar ya da Windows 7 geçmişten bir kayıt alabilirsiniz.Bu kaydı ilerde incelemek üzere .htm uzantısında kaydedebilirsiniz.Bunu yapmak çok ama çok kolaydır.
IE 8, Google Chorme, Mozilla ve Windows 7 geçmişini görüntüleyebilir.Arama geçmişi, Url geçmişi, en çok ziyaret edilenler, cookies (çerezler) ve indirmeler hepsini görüntüler.Program tamamen ücretsiz kullanıma açıktır.İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...