facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Şifreli - Gizli Notlar Yazma

İlk kez Windows Vista ile tanıdığımız, Windows 7'de daha da gelişmiş olarak karşımıza çıkan Windows 7 içinde gömülü yapışkan notları hepimiz biliyoruz.Bu notlar sayesinde çalışmalarımızı daha verimli bir hale getirebiliyor, unutmamak için önemli günleri, toplantıları vs.. yazarak işimize yarayan uygulamayı çoğumuz kullanıyoruz.Yalnız Windows 7'deki yapışkan notlara önemli şifreleri, kredi kartı bilgileri vb. önemli sizden başka kimsenin görmesini istemediğiniz notları bırakamıyorduk.Şimdi paylaşacağım "Secret Notes" gizli notlar uygulaması ile unutabileceğiniz şifreleri güvenli bir şekilde not olarak saklayabilirsiniz.Gizli not uygulamasını buradan indirin.
Kurulumu gerçekleştirdikten sonra Gizli notlar uygulamasını ilk çalıştırdığınız da sizden notlar için bir şifre belirlemenizi istiyor.Aman bu şifreyi unutmayın.
Notların metin editörü de oldukça gelişmiştir.Kalın, italik, altı çizili, bir çok renk seçeneği, geri alma ve tekrar yineleme gibi özelliklere sahiptir.Ana bölümde yeni notlar oluşturabilirsiniz ve oluşturduğunuz notları dilerseniz silebilirsiniz.Windows 7 için eşsiz bir uygulamadır.İyi bloglar.

2 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...