facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Oturum Açma Ekranı Tasarla

Daha öncede oturum açma arka planını özelleştirme için programlar paylaşmıştım.Bu program diğerlerinden farklı olarak daha gelişmiş ve stabil çalışmaktadır.Windows 7 oturum açma ekranı Arka Planını değiştirebilir, açılış sesi, düğme seti, yazılar vb... gibi özelleştirme ayarlarını bu program üzerinden rahatça yapabilirsiniz.Ayrıca oturum açma ekranında yaptığınız tüm değişiklikleri önizlemenize imkan tanıdr.
Programı buradan indirip çalıştırdıktan sonra, sol taraftaki "Tools" tuşuna basarak yukardaki ayar penceresini açabilirsiniz.Windows 7 oturum açma ekranını özelleştiren bu program da yaptığınız değişiklikleri geri alabilir ve varsayılan ayarlara dönebilirsiniz.Program test edildi, bir kaç fonksiyonu dışında her şey stabil çalışmaktadır.Herhangi bir tehlikesi yoktur.Dosyanın rar şifresi "windows7li.blogspot.com".İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...