facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Otomatik Ses Ayarı Programlayın

Bazı zamanlar da bilgisayarınızın sesini kısmak ya da tamamen kapatmak isteyebilirsiniz.Örneğin ezan vakitlerin de yüksek ses ile müzik dinliyorsanız ezanı duyamazsınız.Duymaya ihtiyacı olanları da engellemiş olursunuz.Bu programla ses yüzdesini belli saatlerde ayarlayabilir ve o saatlerde otomatik olarak ayarladığınız yüzdeye gelmesini sağlayabilirsiniz.Windows 7'de stabil olarak çalışan program ile dilediğiniz kadar ses programı yapabilirsiniz.Programı kurduktan sonra "Add New Volume Rule" tuşuna basarak yeni program ayarlarının açılmasını sağlayın.Otomatik ses ayarı programını buradan indirebilirsiniz.Rar şifresi sitenin ismi.
Program ücretsizdir.Kullanabilmek için tek yapmanız gereken yukarıda ki pencere geldiğinde mail adresinizi yazıp "Free Activation"a basmaktır.(Mail doğrulamasına yoktur)."Every Day" Her gün, "Work Day" İş günleri, "Weekends" hafta sonları Windows 7'de otomatik ses yüzdesi ayarı yapabilirsiniz.
Ayarları yaptıktan sonra program penceresini kapatın.Sağ alt köşede ses ikonu ile çalışmaya başlayacaktır.Otomatik olarak sizin belirlediğiniz ses ayarı zamanı geldiğinde, Ses otomatik olarak ayarladığınız yüzdeye gelecek ve size aşağıdaki gibi bir uyarı penceresi gösterilecektir.
Dilerseniz bu pencerenin çıkmasını aşağısındaki "Don't show this message again" kutucuğunu işaretleyerek engelleyebilirsiniz.Umarım işinize yarar, iyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...