facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Açık pencereyi Anında Gizleme

Özelikle iş yerlerinde sinirli patronların bir anda çıka gelmesi ile görmemesi gereken programı gizlemek zor olabilir.Ya da evinizde gizlemek istediğiniz bazı program ya da klasör penceresi olabilir.Bunları tek tuş ile hem ekrandan anında kaldırıp hemde görev çubuğunda gözükmemesini sağlayabilirsiniz.Üstelik gizlediğiniz pencere kapanmayacak, sadece siz kısayol tuşu ile tekrar açana kadar Minime adılı programda saklı kalacaktır.Windows 7 pencere gizleme, Minime programını buradan indirebilirsiniz.
Minime programı ile Windows 7'de pencereleri hızla gizleyebilirsiniz.Gizlemek ve tekrar açmak için yukarıda ki resimde gördüğünüz gibi sadece sizin belirlediğiniz bir kısayol kombinasyonu oluşturabilirsiniz.
Üstelik Minime kurulum gerektirmez ve çok küçük boyutludur.Ama başlangıçta otomatik olarak çalıştırabilmek için bir ayarı bulunuyor.

3 yorum :

 1. metin bey18:01

  Değerli admin, paylaşımlarınızı devamlı takip etmekteyim. Bu şekilde faydalı,bilinmeyen verileri paylaşmaya lütfen devam ediniz. Saygılar...

  YanıtlaSil
 2. Adsız21:05

  Nasıl kullanılıyor yardımcı olabilir misiniz?

  YanıtlaSil
 3. Metin Bey, çok eski konu üstelik linkte silinmiş.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...