facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Otomatik Güncellemeler Sistemi Değişiyor
Windows 7'de bir çok kullanıcı güncellemeleri otomatik olarak kullanıyor.Sistem ilk kurulduğunda eğer bir ayar değiştirmediyseniz güncellemeler otomatik olarak yüklenecek demektir.Yeni güncellemeler yüklendikten sonra size sağ alt köşede bilgisayarının belli bir zaman sonra yeniden başlatılacağı söyleniyor.Eğer o anda bilgisayar başında değilseniz ya da bu uyarı balonunu dikkate almazsanız Wİndows bilgisayarı otomatik olarak başlatacaktır.Bu durumda Arka Plan'daki çalışmalarınızı kaybedeceksiniz demektir.Bu da kullanıcıların canını sıkan sorunlardan bir tanesiydi.
Windows 8'de kullancıların sorunlarını dikkate alan microsoft bu soruna çözüm bulacağını açıkladı.Böylece otomatik güncellemelerin yapısı tamamen değişecek.Wİndows 8'de güncellemeler yüklentikten sonra yeniden başlatmalar tarih olacak.Windows 8'de Windows 7'de karşılaştığımız bir çok sorun çözülüyor.Çalışmalarınızın ve dosyalarınızın güvenliğini yüksek tutmayı hedefleyen microsoft bu ve benzer sorunlar da kullanıcıların taleplerini ön planda tutarak daha kullanışlı bir Windows sürümü sunmaya hazırlanıyor.

1 yorum :

  1. Adsız01:14

    Geceden bir islemi acik birakiyorsunuz yada download yapiyorsunuz sabah bir uyanmissiniz islemler iptal. Yatmadan once otomatik guncellestirmeyi iptal etmek gerekiyordu. Sukur ki sorunu cozmusler.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...