facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Taşınabilir Hosts Dosyası Düzenleme Programı

Hosts dosyası Windows'un her sürümünde olduğu gibi Windows 7'de de kullanılmaktadır.Hosts dosyası hakkında bilgi edinmek için buradaki bağlantıya tıklayın.Host mechanic adlı programla Hosts dosyasını hızlı bir şekilde düzenleyebilir, isterseniz sıfırlayabilirsiniz.Host mechanic programını buradan indirin.Rar şifresi sitenin ismi.
Hosts dosyasının "C:\Windows\System32\drivers\etc" klasöründe bulunduğunu hatırlatalım.Program kullanmadan da bu yolu izleyerek, Hosts dosyasını "notepad" ile açıp düzenleyebilirsiniz.Bu programın avantajı hızlı bir şekilde yeni site adresi girmenize olanak sağlaması ve taşınabilir olmasıdır.Program ".exe"'ye basıp çalıştırılabilir.Usb sürücünüz de taşıyabilirsiniz.Program Xp/Vista ve Windows 7'de kullanılabilir.

Bir sitenin İp adresini öğrenmenin en kolay yolu;
 başlat çalıştır'a "cmd" yazıp tıklayın.Komut satırına "ping www.windows7li.blogspot.com" yazın.Site adresini değiştirerek yazın. :)
Upload Rapidshare'a yapılmıştır.İyi bloglar.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...