facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Kitaplık Simgelerini ve Görevini Değiştirme

Bir Windows 7 kullanıcısı iseniz kitaplık penceresinin diğer pencerelerden biraz daha farklı olduğunu biliyorsunuzdur.Windows 7 Kitaplık penceresinde mevcut kitaplıkların görevini ve simgesini değiştiremezsiniz.3. parti ufak bir programla bunu yapmak mümkün.Ayrıca yeni bir kitaplık dosyası oluşturabilir, bu dosyaya bir ikon ve görev atayabilirsiniz.Ya da mevcut bir kitaplık dosyasının görevini ve simgesini değiştirebilirsiniz.Programı buradan indirebilirsiniz.Upload FileServe'a yapılmıştır.
Programı açtıktan sonra "Libraries" sekmesinden "New"e basarak yeni bir kitaplık dosyası oluşturabilir.Oluşturduğunuz dosyanın üzerine çift tıklayarak dosyaya ikon ve görev atayabilirsiniz.
Örneğin "Müzik" kitaplığınızın yerine yeni bir dosya oluşturabilir, oluşturduğunuz dosyaya müzik görevini verebilirsiniz.Bunu yaptığınız da artık Müzikleriniz bu klasöre toplanacaktır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...