facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Ücretsiz PDF Okuyucu Wİndows 7 Uyumlu (Soda 3D PDF Reader)

Windows 7 için sayısız PDF okuyucu mevcuttur.Bunlar arasında Adobe PDF, Sumatro PDF ve Foxit PDF en polüler olanlarıdır.Şuradaki konuda Sumatro PDF'i paylaşmıştım.Adobe PDF ağır kurulum gerektirdiği ve bir pdf okuyucudan daha fazla karmaşık olması nedeniyle giderek popülerliğini kaybetmektedir.Basitlik ve taşınabilirlilik açısından Sumatro PDF ve Soda PDF tercih edilmektedir.
Soda 3D PDF Reader, PDF dosyaları oluşturmak ve görüntülemek için yeni yeni polülerleşen bir yazılım.Bu yazılımın özelliği tıpkı bir kitap okur gibi PDF dosyalarınızı görüntülemesidir.Diğer pek çok PDF okuyucusu gibi PDF dosyalarınızı görüntüleyebilir ve yazdırabilirsiniz.Soda 3D PDF Reader'in arayüzü Office 2010'a çok benzer.Bu yönteden de bir avantajdır.Programı buradan indirebilirsiniz.

Aynı adnda birden fazla PDF dosyasını açabilir ve bir tıklama ile açık dosyalar arası geçiş yapabilirsiniz.Soda 3D PDF Reader tamemen ücretsiz bir yazılım olup, Windows XP, Vİsta ve Wİndows 7 - 8 sistemlerinin hem 32 bit, hem de 64 bit sürümlerini destekler.

Not: Programdan tam olarak yararlanmanız için ücretsiz üye olamanız gerekmektedir.Kurulumdan sonra üyelik ekranını görebilirsiniz.

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...