facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Metro UI, Görev yöneticisi, Pencere sistemini Klasiğe Döndürme

Daha önce şuradaki yazımda Windows 8'den Metro UI'yı kaldırıp, Windows 7'de ki klasik başlat menüsüne dönmek için 3. parti bir program paylaşmıştım.Şimdiki program ise Windows 8'i Tek tık ile, yeniden başlatmanıza gerek kalmadan hem Metro'yu klasik başlat menüsüne döndürecez hem de pencere sistemi ve görev çubuğunu Windows 7'deki haline getirecez.Bu basit programla bunları tek tık ile yapabilir ve tek tık ile eski haline getirebilirsiniz.Program test edilmiş, hiçbir zararı bulunmamıştır.Programı buradan indirebilirsiniz.Kurulumu gerçekleştirdikten sonra "Disable Metro UI" seçeneğini seçip "Apply"e basmanız yeterlidir.Geri dönüş için "Enable Metro UI" seçeneğini kullanabilirsiniz.

Windows 8 Önceki Başlat Menüsü;
Sonraki Başlat Menüsü;
Windows 8 Önceki Görev Yöneticisi;
Sonraki Klasik Görev Yönetivisi;
Windows 8 Önceki Pencere sistemi;
Sonraki Klasik Windows 7 pencere sistemi;
İyi Bloglar.

2 yorum :

  1. Adsız15:43

    link kırık

    YanıtlaSil
  2. Adsız, link yenilendi.Bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.Bu şekilde kırık linkleri bildirirseniz yenilerim.Aynı zamanda başlangıç ekranını klasiğe ya da başka bir şekle getirmek için blogta bir çok yazımı bulabilirsiniz.Sağ bölümden arama kutusunu kullanın.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...