facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Dosya İlişkisini Düzeltme (Fix)

Programın ismi File Association Fixer.Bu program ne işe yarar ? Eğer belirli bir dosya türünün açılmadığını farkederseniz, bu program alacılığı ile tekrar ilişki kurabilirsiniz.Belirli nedenlerden dolayı ya da herhangi bir virüs'ün verdiği zarar sonucunda açılmasını istediğiniz dosyalar tıklama ile açılmaya bilir.Ya da başka programlar aracılığı ile açılıyordur.Bunu düzeltmek için bu ufak program gayet başarılı.Tek tıkla dosya ilişkilerini kayıt defterinde tekrar düzenliyor.Windows 7 File Association Fixer programını indirmek için buraya tıklayın.
Windows 7'de belirli bir dosya ilişkisini düzenlemek için programı açtıktan sonra sadece dosya ismine ya da resmine tıklamanız yeterlidir.En yaygın dosya türleri için düzenleme içerir.Windows 7 ve Vista'da sorunsuz çalışmaktadır.Upload Rapidshare'a yapılmıştır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...