facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 8 Metro Arka Plan Değiştirme

Windows 8 Başlangıç Metro Arka Planı standarttır.Bunu değiştirmek isterseniz denetim masası altında herhangi bir değiştirme ayarı bulamazsınız.Değiştirmenin tek yolu sistem dosyalarıyla oynamaktır.
(ÖNCE)
Windows 8 Metro Arka Planını değitşirmek için güzel bir 3. parti program var.Sizde Metro Arka Planı Aşağıdaki resimde olduğu gibi yapmak isterseniz öncelikle buradan programı indirin.
(SONRA)
Programı yönetici olarak çalıştırın.Program açıldığında çince gözükecektir.Panik yapmayın ve aşağıda bulunan ABD bayrağına tıklayın.Önce "Metro Background İmage" kısmından bir Metro Arka planı belirleğin.Çözünürlük ne kadar yüksek olursa o kadar iyi gözükeceğini unutmayın.Sonra uygulamaların bulunduğu kısımdaki Arka Plan rengini değişrmek için "Metro Background Color" kısmını ayarlayın ve "Apply" tuşuna basın.
Yukarıdaki resinmde görüldüğü gibi işlem sırasını "1-2-3" olarak numaralardım.Tabi Rengi değiştirmek istiyorsanız "Metro Background Color" kısmını da ayarlayın.İyi bloglar.

3 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...