facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7'de Facebook Messenger (Ftalk)

İnternetin en popüler sosyal ağ sitesi Facebook için geliştirilen masaüstü sohbet programı Ftalk ile tanışın.Web tarayıcıda Facebook oturumunuzu açmanıza gerek kalmadan Windows 7'de Ftalk ile Live Messenger tarzında arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz.Ftalk hoş bir arayüze sahip olmasının yanında ifadeleride destekler.Windows 7 masaüstü Facebook chat uygulaması olan Ftalkburadan indirin.
Ftalk'ı kullanabilmek için Windows 7'de kurulumdan sonra hesabınıza erişim izni isteyecektir.Bu izni sadece bir kez vereceksiniz.Ftalk çevrim için ve çevrim dışı kişileri ayrı listede gösterecek kadar geliştirilmiş bir sohbet programıdır.
Ayrıca Resminizin üzerine tıklayarak Facebook durumunuzu güncelleyebilirsiniz.Yeni bir mesaj ya da online / ofline durumlarını sağ alt köşeden uyarı alarak otomatik olarak takip edebilirsiniz.Upload Rapidshare'a yapılmıştır.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...