facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Çok Önemli (Lütfen Okuyun)

Bildiğiniz gibi 1 seneye aşkın bir süredir Windows 7 ile ilgili paylaşımlar yapmaktayım.Yazdığım yazıların %99'da linkler bulunmaktadır.Bu link temalar, etkinleştirme, 3.parti programlar vs... Linklerin güvenilir bir sunucuda olması için Hotfile'ı tercih etmiştim.Başka bir alternatif'te kullanmamıştım.Hotfile arada sebebsiz yere (Telif hakkı ihlal etmeyen, dağıtımı ve kullanımı tamamen yasal) programlarımı silesede bunlara göz yumuyordum.Ama şimdi çok daha büyük bir kriz ile karşı karşıya kaldım.

Hotfile sudan gerekçelerle hesabımı kapatım bütün linklerimi silmiştir.Windows 7'de bulunan binlerce hotfile linki şuan'da çalışmamaktadır.Yorumlarınız gelemeye başladı.Bu yorumları onaylamamayı düşünüyorum.Yalnız sizin ihtiyacınız olan yazıdaki linkin altına linki yenilemem gerektiğini bana bildiriseniz, telafi ederken öncelikle o konulardan başlarım.

Şunu da belirtmek isterim ki, sitede bulunan linklerin bir çoğunu temin edemeyeceğim...Bu yüzden şimdiden özür dilerim.Elimden geleni yapacam.Hotfile firmasını beni bu şekilde madur bıraktığı için de lanetle anıyorum...

15 yorum :

 1. Remove Wat istek üzerine yenilenmiştir.. 2 konu.Yenilememi istediğiniz linkleri buradan da yazabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. Adsız18:58

  puan toplama derdin yoksa dropbox'ı öneririm.

  YanıtlaSil
 3. Puan falan derdinde değilim artık.Fileserve'da karar kıldım.Dosyalarımın %99'u yasal.

  YanıtlaSil
 4. Sterter arka plan istek üzerine değiştirildi.Konuların altında link kırık, link uçmuş, link bomlamış, link'i şeytan aldı götürdü satamadan getirdi gibi yorumları site kalitesini bozmamak için yayımlamıyorum.Ama yorumlarınızı görüyorum ve hemen yeniliyorum.

  YanıtlaSil
 5. Fences yenilendi, denetim masası gadget yenilendi.

  YanıtlaSil
 6. 3.parti temalar için yama ve 2 adet tema yenilendi.. Sumatro pdf yenilendi.

  YanıtlaSil
 7. fileserve en iyisi haklısın

  YanıtlaSil
 8. Sitenin heryanı link dolu ama hepsi ölü :)

  YanıtlaSil
 9. eko, elimden geldiğince yeniliyorum.Acil indirmek istediğiniz dosya varsa lütfen yazın önceliğim olsun...

  YanıtlaSil
 10. Geçmiş olsun kardeşim blogunu takip ediyordum yazıların linklerin faydalıydı,inşaallah başka bir çözüm bulursun.Faydalı paylaşımların için sağol.

  YanıtlaSil
 11. furbur, teşekkür ederim.Çok fazla link var ve yedeğim az.Elimden geldiğince yenilemeye çalışıyorum ama çok fazla eksik olacak.Dile kolay 1,5 senelik bir hotfile hesabıydı.İşin garibi telif hakkını ihlal edecek bir dosya barındırdığımı düşünmüyorum.Paylaştığım şeylerin %99'u dağıtılması ve kullanılması yasal şeyler.Hotfile'a onlarca mail gönderdim.Tek bir dönüş dahi olmadı.Yazıklar olsun...

  YanıtlaSil
 12. Adsız14:40

  CCleaner linkini yenilemişsiniz,ben de tam bunu diyecektim :D

  YanıtlaSil
 13. Adsız, http://windows7li.blogspot.com/2010/07/windows-7yi-hzlandrma-optimasyon.html

  YanıtlaSil
 14. Adsız14:55

  Bence box daha iyi free ve premium ayrımı yok ve indirme sınırı yok.

  YanıtlaSil
 15. Adsız23:59

  Öncelikle paylaşımlar için teşekkür ederim. İnternet aleminde dolaşanlar bilirler, fazla dolaşmayanların da bundan sonra haberi olsun. Bu sadece seninle ilgili değil, adı geçen site tüm paylaşımları önce yasal ya da gayri yasal yüklemene izin veriyor, daha sonra da habersiz olarak siliyor. Yani tam anlamıyla internet k...... (siz anladınız onu) bir site, bunun acısını sonra çekecek.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...