facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Kablosuz (Wireless) Şifresini Öğrenme

Merhaba arkadaşlar.Yine gelen bir soru üzerine size Windows 7 üzerinde bağlı olunan Kablosuz (Wireless) şifresiniz nasıl görebileceğinizi anlatacam.Birde sisteminizle bağlandığınız bütün Kablosuz (Wireless) şifrelerini gösteren ufak bir program paylaşmak istiyorum.
Bilgisayarın sağ alt köşesinde bulunan kablosuz ağları gösten internet erişimi iconuna tıklayın.
Bağlı olduğunuz bağlantıya sağ tıklayın ve "özelliklere" basın 
Açılan pencerede "güvenlik" sekmesinde "ağ güvenlik anahtarı"nızı görebilirsiniz.
Basit bir program ile'de bağlı olduğunuz ve bağlanmış olduğunuz bütün Kablosuz (Wireless) şifrelerini görebilirsiniz.Windows 7 Wireless şifresi gösteren programı buradan indirebilrisiniz.Programın görüntüsü aşağıdadır.
Arşivlik güzel bir program.İndirmenizi tavsiye ederim.Dosya silinmesine karşı içine beğendiğim bir sanatçının klibinide koydum (: İyi bloglar.

18 yorum :

 1. Adsız15:26

  ben kablolu bağlanıyorum laptopda bir sürüde kablosuz ağ görünüyor dediğiniz gibi sağ tuş yapıyorum sadece bağlan seçeneği çıkıyor durum ve özellikler seçeneği yok

  YanıtlaSil
 2. Adsız20:21

  cyber varmı bi fikrin

  YanıtlaSil
 3. Adsız, sadece bağlı olduğunuz kablosuz modemin isminin üzerine geldiğinizde durum ve özellikler çıkar.Resimdeki CyberDLL isimli modeme ben zaten bağlıyım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. cyber sen yine windows 7 yi anlattın

   Sil
  2. Yazı zaten "Windows 7 kablosuz Wireless şifresini öğrenme" hocam.Size gerekli olan nedir acaba ?

   Sil
 4. Adsız21:16

  yani kablosuzların şifresini görme ihtimalimiz yok

  YanıtlaSil
 5. Ben zaten öyle birşey anlatmamışım hocam.Sizin söylediğiniz biraz hack oluyor.Yalnız paylaştığım programı kullanmanızı tavsiye ederim.Bir makinada bağlı ya da daha önce bağlanılmış olan bütün kablosuz ağların şifresini gösterir.

  YanıtlaSil
 6. amaaan bende ağda görünen tüm kablosuz bağlantıların şifresini gösteriyor zannettim :(

  YanıtlaSil
 7. bunuda mı sordunuz ölün bilgisayar kullanmayın :):)

  YanıtlaSil
 8. Adsız12:22

  iyide kardeş zaten daha önce baglandıgımız şifreyi biliyoruzdur

  YanıtlaSil
 9. Adsız20:37

  biliyo olabilirsiniz de okuma özürlü olmanıza ben şaşırıyorum doğrusu.diyelim ki 50 ayrı yerin şifresi bilgisayarınıza önceden girilmiş durumda,arkadaşlarınızdan biri gelip sordu, bir mekanın şifresini istedi, hafızan kuvvetliyse verirsin şifreyi bu durumda bu anlatılan olayı bilmiyorsan, bu anlatılan bu işe yarar... bilgi bilgidir,egolarınızı bir kenara bırakın, adamı hasta etmeyin

  YanıtlaSil
 10. Adsız02:02

  Başkasının şifresini ne yapacaksınız arkadaşlar? Millet para ödeyecek siz de kullanacaksınız, hırsızlık denir buna.

  YanıtlaSil
 11. Adsız00:40

  teşekkürler

  YanıtlaSil
 12. Adsız16:48

  Mesela benim oturduğum sitede, site yönetiminin kullandığı kablosuz internet bağlantısı var ve benim evimden çekiyor. Sonuçta bu bağlantının faturası benim ödediğim aidatlarla ödeniyor ama gidip şifresini istersem diyecekleride belli herkes isterse biz nasıl bukadar bağlantıya hizmet vereceğiz. Buda hırsızlığa girermi yani.

  YanıtlaSil
 13. Adsız, bizim sitede de aynı durum var.Ben dahil yakın olan herkes şifreyi istedi ve bağlanıyor.Aidatı siz ödüyorsunuz, o şifreyi almak sizin hakkınız.

  YanıtlaSil
 14. Adsız21:23

  yukarda arkadas yazmis bagli oldugun bilgisayarin sifresini bakmak ,zaten bagliysan sifresini biliyorsun demektir.sen asagida tikladinda bilmedigin sifresi olana baglanabiliyormusun onun cevabini yaz deyyus.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Arkadaşım burada sadece legal paylaşımlar yapılır.Bahsettiğin şey illegal bir yöntemdir.Ki zaten ben yazımda bunu vad etmedim ki size.Neden bunu sorup duruyorsunuz.Aslında yorumunu yayınlamazdım ama ibreti alem olsun senin gibiler.

   Sil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...