facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Format Similatörü -Kurulum Video'su Ve Flash

Bugün acer marka aspira 5735 modelindeki dizüstü makinama eski bir oyun kurmak istedim.Nostalji yapasım geldi ve oyunu indirdim.Ama Windows 7 oyuna artık destek vermiyordu.Neyse sanal makinada xp kurarım dedim ve kurdum.Malesef aspira serisinde xp driverlarına artık destek verilmediği için resmi sitesinde xp driverlarını bulamadım.Demek ki xp gerçekten gömülmüş.Hem Microsoft firması, hemde bilgisayar üreticileri xp'den desteği çekmişler.O yüzden Windows 7 kullanmak her zaman daha mantıklı.

Hala Windows 7 ile tanışmayan birçok insan var.Bu insanların bir kısmı Windows 7 kurmayı bilmiyor ve o yüzden sistem yüksetmeye pek yanaşmıyor.Şimdi paylaşacağım Windows 7 kurulumunu anlatan bir video'dur.Windows 7 kurulumu hakkında detaylı bir şekilde anlatım yapılmaktadır.Video'yu izleyen bir kullanıcı rahatça kurulum yapabilir.Ama yok ben anlamadım diyorsanız daha detaylı olarak flash halinde bir anlatım var.Onuda buradan indirebilirsiniz.Resimli anlatım yokmu ? Var tabiki...Onu çok önceleri burada paylaşmıştım.

Kurulum Video'su

3 yorum :

 1. merhaba.. sitenizde size ulaşmanın yolunu bulamadığım için buraya yazıyorum.. sanırım google'nın DNS'leri gene değişti, 2 gündür www.nekbey.com şahsi siteme giremiyorum.. yönlendirmem DNSpark'tan.. ilgilenebilirseniz çok sevinirim..

  YanıtlaSil
 2. www.hdfilmizlet.net
  hdfilmizlet.net
  windows7li.blogspot.com

  Açılıyor yalnız ciddi bir yavaşlama var.Sanırım birçok blog sizinki gibi şu anda açılmıyor.Siz yinede aşağıdaki linkteki dns'leri girin;

  http://windows7li.blogspot.com/2010/12/aralk-2010-blogger-erisim-sorunu-kesin.html

  YanıtlaSil
 3. nekbey, sizin sorununuz daha çok dnspark ayarlarınızla ilgili sanırım.Dnspark'tan bir screen alırsanız belki yardımcı olabilirim.Bugün saat 22'den önce online olmayacam.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...