facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Starter İçin Yeni Arka Planlar (Walspaper)

Ankete bakıyorum da starter kullanan insanların sayısı bihayli fazla.Bildiğiniz gibi Windows 7 Starter'da Arka Plan değiştirilmiyor.Değiştirmek için 3.parti yazılımlar kullanıyoruz.Bu yüzden de Starter Walspaper değiştirme ile ilgili paylaştığım yazı çok rağbet görüyor.

Her zaman tema paylaşıyorum ama bu temalardan starter kullanan arkadaşlar faydalanamıyor.Bu yüzden kısıtlı zamandımdan az bir zaman daha bulabilirsem arada beğendiğim, arşivimde sakladığım ya da internette rastladığım walspaper'ları ara ara paylaşmayı düşünüyorum.Bunlardan ilki bu konu olacak.Umarım beğenirsiniz.


Arka planları kaydetmek için üzerlerine tıklamanız yeterlidir.Bütün Walspaper'lar aynı çözünürlükte, yani 1366x768 pixsel boyutundadır.

3 yorum :

 1. Adsız13:34

  Bunu indirmenin çok basit ve kısa bir yolu var:

  Resme sağ tıklayın.

  Resmi farklı kaydedin.

  Yer size kaldı.

  Bitti! :)

  YanıtlaSil
 2. Adsız01:38

  ya belki saçma bi soru ama
  windows orjinal değil kopyası dediği zamanda sölediğin yolu denemelimiyiz? ki denedim olmadı problem bu yazıyı gösteriyor olması mı yoksa başka bir sorun varda benim mi bundan haberim yok yardımcı olursan minnettar olurum şimdiden ilgin için teşekkürler

  YanıtlaSil
 3. nefret ediyorum şu walspaper mıdır nedir :S abuk subuk resimler çıkıyor. nasıl oluştu anlamıyorum. internet açık oldumu otomatik değişiyor arka planda.. ben kendi istediğim resmi seçiyorum.. hah oldu diyorum sonra bakıyorum yine bu walspapermıdır nedir onun masa üzeri arka planları çıkıyor bıkkınlık geldi :S

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...