facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Android Teması (3.parti- Visual Styles)

Windows 7 android teması.Yeni iconları, yeni başlat çubugu ve menüsü, yeni arka planlar ve fontları ile çok canlı mükemmel bir temadır.Temanın içinde extra klasöründeki araçlardan da faydanalanarak temayı daha iyi bir hale getireblirsiniz.Glass efeck ile transparan (Saydam) bir görünüm elde edebilirsiniz.Windows 7 android temasını indirmek için buraya tıklayın.3.parti temaları kurmak için gerekli yamayı buradaki adresten temin edebilirsiniz.Uploadlar Hotfile'a yapılmıştır.

4 yorum :

 1. Seyit15:29

  Windows7 Ultimate Kullanıyorum ancak bu temaları kurmakta sorun yaşıyorum.. patch olayını falan halletmiş olmama rağmen yine de temaları göremiyorum. yardımcı olabilir misin?

  mail: seyitozdol@yahoo.com

  YanıtlaSil
 2. Adsız16:40

  arkadaşlar ben burdan bir çok tema indirdim ama hiç birinde resimlerdeki gibi görüntü alamadım mesela anroid temasında görev çubuğunun üstündeki simgeleri ne yaptıysam bir türlü getiremedim tek ben değil tanıdıklarımada söyledim onlarda yapamadılar bu özelliği olan temaların hiç biride olmadı bu özellik win 7 demi çalışmıyo yoksa biz mi yapamadık.eğer bilen biri varsa burda paylaşırsa sevinirim.

  YanıtlaSil
 3. Adsız, 3. parti tema kurmayı bilmiyorsunuz sanırım.Konuda belirtmeme rağmen yinede burda size linkini verim.Bu konuyu inceleyin ve gerekeni yapın lütfen.

  http://windows7li.blogspot.com/2010/01/3-parti-temalar-kurmak-icin-yama.html

  YanıtlaSil
 4. Adsız12:55

  ben her zaman bu tip temalar kullanyorum ki bir çoğunuda bu blgomuzdan aldım.hiç bir sorun yaşamadım şimdiye kadar başarılarınızın ve paylaşımlarınızın devamını dilerim

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...