facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Özel Geri Dönüşüm Kutusu Gadget (Multi Trash)

Dosyaları silmenin üç farklı yolu vardır.Mause ile sağ tıklayıp "Sil" Seçeneğine tıklamak.Klavyede "del" duşuna basıp "Enter"lamak ve dosyayı fare yardımıyla tutup Geri dönüşüm kutusu simgesine bırakmak.Ama bunların geri dönüşü vardır.Geri dönüşü olmaması için bir işlem daha yapıp, kutuyu boşaltmanız gerekmektedir.Ya da klavyede shift+del kombinasyonu kullanabilirsiniz...
Bunlar bir yana ben sizle geri dönüşümü olmayan hoş görümlü bir gadget'i paylaşmak istiyorum.Bu gadget masaüstünüde hem hoş bir görünüm ile yer kaplar, hemde masaüstü düzeniniz için işlevsel olabilir.
Windows 7 için Multi Trash gadget'i buradan indirin, kendinize göre ayarlayın.

3 yorum :

 1. Yalçın20:08

  s.a Kardeş kusura bakma rahatsız ediyorum. Senden bir ricam olacak. Ben windows 7im orjinal kopyası değil olarak gösteriyor. Gerekli olan her şeyi denedim ama yapamadım. Eğer uzaktan yardım edebiirsen müsait bir zamanında çok sevinirim. msn adresim by.tazekan@hotmail.com Lütfen yardımını bekliyorum kardeş.

  YanıtlaSil
 2. A.s, size vereceğim linkte çözüm mevcut.Eğer yinede olmaz diyorsanız yazın msn üzerinden çözelim sorunu.

  http://windows7li.blogspot.com/2010/07/removewat-225-yeni-aktivasyon.html

  Ama lütfen yazıyı dikkatli okuyun.

  YanıtlaSil
 3. Yalçın23:14

  Kardeş kusuruma bakma yine rahatsız ettim ama malesef beceremedim senide uğraştırmamak için çok kez denedim ama olmadı. Eğer müsait olduğun bir zamanda yardımcı olabilirsen sevinirim. Pc reset attıktan sonra windowsu etkinleştir geliyor. Malesef yapamadım yine. by.tazekan@hotmail.com

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...