facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Swf Player - Oynatıcı (Swiff Player)

Windows 7 uyumlu basit bir .swf player.Bu programlar intertten indirdiğiniz .swf uzantılı videoları, flash animasyonları izleyebilirsiniz.İnternette web tarayıcınız üzerinde oynattığınız flash oyunlar .swf uzantılıdır.Ambed kodlarının arasına gömülmüş .swf'yi indirdiğiniz taktirde bu programlar flash oyunlarıda oynayabilirsiniz.
Windows 7 x64 ve x86'da çalışmaktadır.Programın ismi Swiff Player.Windows 7 için swf oynatıcı player'ı (Swiff Player) indirmek için buraya tıklayın.Hotfile'a uplod edilmiştir.

4 yorum :

 1. teşekkürler paylaşım için lakin kmplayer gibi mükemmel bir ses-video oynatıcısı bu tür dosyalarıda zaten oynatabiliyor...

  YanıtlaSil
 2. k-lite codec pack'inde açamayacağı format yok aslında hocam.Ama bazen acil durumlarda böyle ufak programlar iş görüyor.O yüzden paylaşıyorum.Ve gerçekten indirilme sayıları yüksek oluyor böyle programların.Demek ki kullanan oluyor. (:

  YanıtlaSil
 3. evet mesela okulda bir sunumun var flash animasyonlar göstereceksin ama anfideki lanet bilgisayarda hiç bir kodek paketi yok. ve sadece bir kaç dakikan var. yapılabilecek en mantıklı şey ufak tefek bir program indirmektir.

  YanıtlaSil
 4. Aynen öyle hocam.Zaten birçok özelliği olan programlar varken böyle ufak araçlarla bilgisayarı doldurmak hiç mantıklı değil.Acil durumlar için bire bir ama...

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...