facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Manager 1.2.6 Final x86-x64 (Full)

Windows 7 Manager sistemi optimize etmenize yarayan professiyonel bir programdır.Program içinde 30'dan fazla iyileştirme, güvenlik ve temizeleme aracı barındırıyor.Daha önce bu programın 1.1.9'unu burada paylaşmıştım.Bu daha üst sürümü olan Windows 7 Manager 1.2.6 Final'dır.Arkadaşlar içinde çok güzel araçlar var.Mesela sağ tuş menüsüne ekleme/kaldırma yapabiliyorsunuz.Hemde çok gelişmiş seçeneklerle...(Cuztomization-Context Menu)... Kesinlikle kullanmanız gereken programlar arasındadır... 
 
Programın Genel Özellikleri :

Bilgi: Sistem donanım bilgilerini ayrıntılı olarak gösterir. Microsoft ürünlerinin kayıt kodlarını bulmaya yardımcı olur.
İyileştirme: Sisteminizin açılış ve kapanış zamanlarını siteminize zarar vermeden azaltır. İnternet Explorer ve diğer sistem araçlarındaki hataları onarır.
Temizleme: Sisteminizde gereksiz yer kaplayan, bozuk ya da aynı dosyanın birden fazla kopyalarını silerek sisteminizde yer açar. Kayıt defterindeki hatalı kayıtları siler.
Özelleştirme: Farenin sağ tuş menüsü, Windows'unuzun başlangıç ekranı, simgeler, masaüstü görünümü, OEM bilgileri gibi özellikleri değiştirebilirsiniz.
Güvenlik: Sistem bilgilerinizi dışarıya karşı gizleyerek güvenliğinizi arttırabilirsiniz. Sürücülerinizi gizleyebilir ya da dosyalarınızı şifreleyebilirsiniz.
Ağ: Sisteminizdeki açık portlarınızı kullanarak internet hızınızı iyileştirebilir, paylaşılan dosyaları kontrol edebilirsiniz. Gereksiz ve yanlış internet kısayollarını denetler ve siler.
Diğer: Sistem genel özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Siz bilgisayarınızın başında değilken sistemde ne olup bittiğini görebilir ve sistem genel görünüm ayarlarını değiştirebilirsiniz.
Windows7 Manager v1.2.6 Final Programını indirmek için buraya tıklayın.Hotfile'a upload edilmiştir.Programın Seral'i dosyanın içindedir.(x32, x64 setup'ları farklıdır.Dosyanın içine ikiside eklendi)

2 yorum :

  1. çok güzel bir program sunduğu birçok seçenekle bilgisayarınızda performansı artırmaya yönelik bikaç programı yok saymanızı sağlayacaktır. tek dezavantajı ise türkçe olmaması ve o kadar menü içinde yanlış birşey yapma korkusu..kesinlikle tavsiye edilir...

    YanıtlaSil
  2. gerçektende ismini hakediyor..pc nizde A'dan Z'ye tüm kontrolü, ayarları üstleniyor. resmen 'siz bana komut verin gerisini ben hallederim' diyor..teşekkür ederim böyle hoş bir program için...

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...