facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Kelimesinde İlk Sayfadayız

Bugün gelene gidene bir göz atim dedim hiç ummadığım birşeyle karşılaştım ve çok sevindim arkadaşlar.Normalde adetim değildir düzenli olarak hiti kontrol etmek.Ama hangi konularımın çalındığınıda merak ediyorum bazen.O yüzden böyle detaylı araştırmalar yapıyorum windows7li için.(Bu arada siteyi takip eden bir arkadaşın konuları düzenli olarak c/p yoluyla çaldığını farkettim.İsim vermek istemiyorum ama kendisini tesüf ederim.Heni o kadar kişi çalıyorda, gelip burada yardım isteyip sonra yardım istediğin konuyu almakta ayrı bir hırsızlığa giriyor herhalde.Hakkımı helal etmiyorum)

Google'a "Windows 7" yazdığımda blog'un ilk sayfanın son sırasında olduğunu farkettim.Son sırada olsa, ilk sayfada olduğu için başarı olarak görüyorum.İlk sayfada oluyorsa, ilk sırada da olur diyerekten elimden geldiğince "Windows 7" kelimesinde yükselmeye gayret edecem.
Bugün sitede biraz değişiklik yaptım dün girenler bugün farkı görebilir.En başta siteyi yavaşlatan zararlı kodlardan kurtuldum diyebilirim.Uzun zamandır istatistik için analiz ve sayyac'ı kullanıyordum.Analiz'i kaldırıp yerine online webstats'ı kullanmaya karar verdim.Takip eden herkese çok çok teşekkür ederim.

"Windows 7" Kelimesi Google Araması Sonucu

6 yorum :

 1. başarılarının devamını dilerim Cyber kardeşim.

  çalan arkadaş'a da seslenmek istiyorum,

  Allah'ından bul..!! google çarpsın seni =)

  YanıtlaSil
 2. Necdet16:13

  Harika bir iş çıkarmışsınız Cyber, sizi kutluyorum. Google sıralamasını bilmem ama benim sıralamamda 1 numaradasınız. Tekrar teşekkürler..

  YanıtlaSil
 3. Necdet16:16

  Bu arada unutmadan söylemem gerek; hırsızlık eylemi genellikle zengin olandan yapılır ve sizin de zengin olduğunuz ortada. Bu durum aslında bir çeşit grur kaynağıdır da bana göre. Tabii bu hursızlığı haklı çıkarmaz yine de.

  YanıtlaSil
 4. Necdet yorumunuz ve desteğiniz için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Adsız18:03

  CYBER BAŞARILARININ DEVAMINI BEKLİYORUZ VEDE EN ÖNEMLİSİ YENİ YAZILAR...

  YanıtlaSil
 6. Aklımda çok güzel yazılar var ama bir türlü yazma imkanı bulamadım.Vakit bulamıyorum daha doğrusu.Yorumunuz için teşşekür ederim.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...