facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Takipçilere Teşekkür ediyorum

Yazarı en çok mutlu edecek şey yazılarının takip edilmesidir herhalde.Özellikle blogger'da daimi takipçilerle misafirler arasında çok fark vardır bence.Misafir arama motorundan ya da aracı sitelerden bir yazı için gelir ve gider.Belkide bir daha hiçbir zaman yolu bu taraflara düşmez (: Ama takipçi her yazıyı okur... Gelen misafirleride takipçi yapmaktır en büyük hedefim.Herkesin hedefide odur eminim...Forum sistemide böyle işler zaten.Burda takipçi orda üyedir önemli olan.Son zamanlarda izliyeci saysının birer ikişer artması çok sevindirdi beni.16 izleyici, 8 rss abonesi, 3 mail abonesi var.Takipçilerden biride benim iyimi (: Kendi sitemi takip ediyorum... Takip eden herkese sonsuz teşekkür ederim.Bu yazıyı yazarken "Bora" takipçi olmuş.Ayrıca teşekkür ederim.

Yazı vesilesiyle hatırlatmakta fayda var.Dileyen herkes yazabilir blog'ta.(bknz:En alat kısma) Tabiki Wİndows 7 çizgisinden fazla kaymadan."sen birşey bilmiyorsun..Bir yazsam varya..." diyorsanız gelin abicim..

2 yorum :

  1. tebrikler çok iyi ilerliyorsun bence. yılmadan bu şekilde devam edersen eminim sayılı windows bloglarından hatta sitelerinden biri haline gelecek blogun.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim hocam.Yararlı birşeyler yapmaya çalışıyorum.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...