facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 SP 1 Neredeyse Hazır!

Micorsoft’un SP1 hazırlığında olduğunu aylar önce duyurmuştuk, artık hazırlıkların tamamlanma aşamasına geldiği söylenebilir; Windows 7 SP1’i beta sürümü test kullanıcılarına gönderildi.

Beta testçilerine gönderilen bir e-postada Windows’un Müşteri İlişkileri Takımı, Hizmet Paketi’nin İngilizce, Almanca, Japonca, Fransızca ve İspanyolca sürümlerini doğruladı. 1.22 GB büyüklüğünde olan 7601.16562.100603-1800 numaralı sürüm 3 Haziran’da derlenmiş.

Micorsoft, Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1’le ilgili planlarını bu ayın başlarından yapılan yıllık Tech-Ed konferansında duyurmuştu. Windows 7 SP1 bilindik yamaları ve güncellemeleri içerecek. Windows Server 2008 R2 için olan sürümle birlikte gelecek olan yeni sanallaştırma araçlarıysa kullanıcıları bulut (cloud) sistemlere hazırlayacak. Uzaktan erişimli kullanıcılara 3D grafik tecrübesi sunacak olan RemoteFX teknolojisi de SP1’le birlikte gelenler arasında. SP1’in USB 3.0 desteği ve geliştirilmiş Bluetooth/Wi-Fi özellikleri sunacağı da söylentiler arasında ancak Microsoft şimdilik bu konularda herhangi bir yorum yapmış değil.

Windows 7 SP1 ve Windows Server 2008 R2 SP1’in önümüzdeki Temmuz ayı sonunda son kullanıcıya sunulması bekleniyor.

2 yorum :

  1. senin bu sitede yayınladığın yöntemlerle korsan win 7 leri yakalayan güncellemenin etkilerinden kurtulmuştuk. inşallah win 7 sp 1de de karşılaşacağımız bu soruna sp1 yayınlandığında bi çözüm bulursun hocam. merakla takip ediyoruz seni.

    YanıtlaSil
  2. Teşekkür ederim hocam.Onu bende çok merak ediyorum doğrusu.Sp'ti çıkartılmış bir sistemi, sp'siz kullanmak olmaz.(: Paket geldiğinde ne olacak hep beraber görecez.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...