facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Masaüstü Simgelerini Listeleme (Desktop)

Windows 7'de masaüstü simgelerini büyük, orta ve küçük olarak özelleştirebiliyorduk.Ama klasörlerin içindeki dosyaları listelediğimiz gibi özelleştirme şansımız yoktu.İconları listelemek çok basit aslında.En basit yoldan bunu yapan küçücük bir uygulamayı kullanarak bu özelliği elde edelim.
 Önce;
Sonra;
100 kb'tan bile az olan programcığımızı şuradan indirelim.(Upload hotfile'a yapılmıştır)Tıkladığınızda klasörler listelenecektir.Düzeltmek için programa tekrar tıklamanız yeterli.Hepsi bu kadar.Güzel bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum.İyi bloglar.

6 yorum :

 1. emre15:11

  dostum lınkı yenılemen mumkunmudur?

  YanıtlaSil
 2. Llnk yenilendi.Bu linki yenilemek için neler çektiğimi bilemessiniz :)

  YanıtlaSil
 3. emre17:15

  dostum baştacısın.siten mukemmel başarılarının devamını dılıyorum.

  YanıtlaSil
 4. emre17:32

  bide bişi daha sorucam cok rahtsız ettım kusura bakma :) fınal fantasy temasını ındırdım cok gusel saydamlık acısından tam ıstedıgım gbı.ama baslat menusu bnm tarzım degıl.baslat menusu normal olupta saydamlık aynı fınal fantasy temasındakı gbı yapabılmen mumkunmudur acaba?senın sıtendekı dıger saydam temalarınıda denedım ama bundakı saydamlık tam aradıgım gbıde.

  YanıtlaSil
 5. Yılbaşından sonra bakalım (:

  YanıtlaSil
 6. emre19:13

  beklıyorum tsk ederım smdıden.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...