facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Tuts2yancek Açıldı (:

Merhaba arkadaşlar.Windows 7 ile başlayan blog maceramı burda ayrı bir boyutta devam ettirmek istiyorum.Tabi başarılı olabilirsem devam edecektir.

Blog Windows 7'nin güncel olabilmesi için günde en az bir konu yazmaya gayret ediyorum.Sadece windows alanında özgünlükten taviz vermeden bunu yapmak git gide zorlaşıyor benim için.Yazacak birşey kalmıyor bir yerden sonra.Burada her alanda yazabileceğimi düşünüyorum.Benim yazılarım boş beleş şeyler değil emin olun.windows7li.blogspot.com referansım olsun.Kaldı ki bu yazıyıda kimsenin okuyacağını sanmıyorum.Eş dost siteye girer diye yazdım şimdilik.Öncemli olan yazacaklarım.Birçok yararlı konu yacacağım ve google'ın dikkatini yeterince çekeceğim.Açık söyleyim ilk zamanlar kar amacı gütmeyeceğim.O yüzden blog'un hiti gelecek üç kuruş gelirden daha önemli.

Herneyse...blog windows 7 ile aynı temayı kullandım.İki blog'u birbirine çook sıkı bir düğümle bağlıyacam ((: İsmi biraz garip gelebilir.Varsın gelsin.. Ben işsiz güçsüz adamım.Bu saatten sonra tutar yan çekerim! Başkada bir s2m yapmam!  Hadi hayırlısı bakim (:

Not: Tuts2yancek'te yazılan açılış yazısıdır. 

4 yorum :

 1. ICARUS22:22

  Hayırlı olsun kardeşim. yeni açtığın sitede de başarılı olacağından eminim..

  ama site açılmıyor nedense=(

  YanıtlaSil
 2. Teşekür ederim İcarus, henüz çok yeni.Yönlendirme var.Bİr kaç saate düzelir.

  YanıtlaSil
 3. hayırlı olsun hayırlı olur inşallah

  YanıtlaSil
 4. Adsız13:55

  Hala hdfilmizlet.net e yönleniyor.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...