facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Mini Masaüstü 1.0

Masaüstünde kısayolları düzenlemek/dizginlemek için güzel bir program.
Sizlerinde bildiği gibi masaüstünüzdeki kısayolların sayısı arttıkça bilgisayarınızda yavaşlar.
Bu program ile Masaüstü simgelerinizi tek bir küme haline getirebiliyorsunuz.
Ayrıca tek tıklama ile çalıştırıyorsunuz ve istediğiniz zaman değiştirebiliyorsunuz.

* Win 7 de çalışması için izinleri kaldırmanız gerekmektedir.

Denetim masası/Başlarken/bilgisayarınızdaki değişiklikler hakkında uyarılacağınız zamanı seçin/('e basın) yukarıda ayarları değiştir'e basın ve "Hiç bir uyarma yapma" 'yı seçin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Mini Masaüstü 1.0 programını indirmek için buraya tıklayın.

8 yorum :

 1. rıdvan21:18

  merhab ben sizn siteye hamem hamen hergün girip yazılarınızı okuyorum.çok güzel şeyler yayınlıyorsunuz.ben de bilgisyar ile ilgili bir bölüm okuyorum.siz bu bilgileri nerden öğreniyorsunuz.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba.İlginize teşekkür ederim.Okuyorum, araştırıyorum ve yazıyorum.Severek yapıyorum hocam.

  YanıtlaSil
 3. rıdvan21:49

  hocam siz de öğrenci misiniz.

  YanıtlaSil
 4. Yalnış anlaşıldım galiba okuyorum derken.Yok hocam öğrenci değilim.Bilgisayarla tanışıklığım çok uzun yıllara dayananıyor.Fax modemin heycan yarattığı zamanlardan geliyorum. (:Başka bir numaram yok vallahi. Donanımdan iyi anlarım diyebilirim sadece.

  Boş zamanlarda yeni şeyler öğrenmek için araştırma yapıyorum.Herşeyide google'a sormamak lazım bunu biliyorum.Boş zamanlarımda beğendiklerimi burada "Windows 7" katagorisinden çıkmadan paylaşıyorum.Malum içerik sadece Windows...

  Uzun zamandır da web tasarım, dizaynla ilgileniyorum.Az çok birşey öğrendim.Seo denen şeyide azıcık öğrenince, böyle bir blog açtım.

  Bir beklentim yok, gerçekten severek yapılan bir iş.Bemimde hergün takip ettiğim bir çok blog var ki bazılarının bu işin piri olduğunu düşünüyorum.

  Böyle birşey işte hocam.İlginiz için teşekür ederim.

  YanıtlaSil
 5. Valla Cyber ne diyeyim seni takdir ediyorum hocam, gerçekten çok yardımsever ve işi iyi anlayan birisin.. Sanalda senin gibi mert ve dürüst insanlara ihtiyacı var...Bende hergün koşulsuz giribiyorum.. Sitede yeni konu olmasada her girdiğimde valla bu adama helal olsn demeden çıkamiyorum... Benimde blog var ama işe yaramaz :))

  YanıtlaSil
 6. Eywallah hocam sağol.

  YanıtlaSil
 7. Cyber ben PC kapatırken kapanmadan önce explorer.exe açık kaldı diyor her seferinde böle yapiyor..Bunun Çözümü nedir hocam.....

  YanıtlaSil
 8. Aynı şeyi bende de yapıyor.Bir zararı yok... Bunu çözümü servis paketidir.O da çok yakında çıkıyor.Windows 7 sp 1 temmuz ayında çıkartılacak....

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...