facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 x86,x64 Tüm Sürümler

Windows 7'yi bir kez daha upload ettim.Bazen benden güvenli sistem'i nereden indirebileceğinizi soruyorsunuz.İşte artık buradan indirebilirsiniz.Aslında eski konu'da linkleri düzelltim.Ama ondan eski bir konu daha var.Yani bu üçüncü.Temize çekmek gerekiyor.Linklerin silinmemesi açısından yeni bir konu şart oldu.Bu konuda hem Windows 7 Tüm Sürümlerin indirme linkleri olacak, hem etkinleştirme (resimli anlatım), hemde kurulum ve Windows 7 Usb'den kurulum (2 farklı yöntem).Hepsini bir konuda topluyorum anlayacağınız.Daldan dala atlamayın, kolaylık olsun istiyorum.

1-Windows 7 Sürümleri Hakkında Kısa Bilgi
2-Windows 7 Usb'den Kurma (2 farklı yöntem)
3-Windows 7 Kurulum Resimli Anlatım
4-Windows 7 Etkinleştirme Resimli Anlatım
5-Windows 7 Tüm Sürümler İndir

Öncelikle Sürümler hakkında bilgi sahibi olalım;

Windows 7 Starter

Kullanımı daha basit ve kolay
Windows 7 Starter, yapmak istediklerinizle aranızdaki engelleri azaltıp daha az bekleme, daha az tıklatma, ağlara bağlanmak için daha az işlem olanağı sunarak küçük dizüstü bilgisayarların kullanımını kolaylaştırır. Windows 7 Starter en yeni güvenilirlik ve yanıt hızı olanaklarını Windows'un tanınmışlığı ve uyumluluğuyla birleştirir.

Windows 7 Home Basic

Her gün yaptığınız işlemleri hızlandırır ve kolaylaştırır
Windows 7 Home Basic, en sık kullandığınız programlara ve belgelere erişmeyi daha basit hale getirir; böylece aramaya daha az, işlem yapmaya daha çok zaman ayırabilirsiniz. Windows 7 Home Basic ile her gün yaptığınız işlemleri daha hızlı ve kolay hale getirin.

Windows 7 Home Premium

Kişisel bilgisayarınızdaki en iyi eğlence deneyimi
Windows 7 Home Premium, ev ağı oluşturmayı ve sevdiğiniz fotoğraf, video ve müzikleri paylaşmayı kolaylaştırır. Dahası, TV izleyebilir, duraklatabilir, geri sarabilir ve kaydedebilirsiniz. Haydi Windows 7 Home Premium ile en iyi eğlence deneyimini yaşayın. 

Windows 7 Professional

İşyerinde ve evde ihtiyaç duyduğunuz her şey
Windows 7 Professional sayesinde, başarı ile aranızda artık daha az engel var. Birçok Windows XP üretkenlik programını Windows XP Modu'nda çalıştırabilir ve ev veya iş ağınıza otomatik yedeklemelerle verilerinizi kolay bir şekilde kurtarabilirsiniz. Ayrıca, Etki Alanı Bağlantısı ile şirket ağlarına daha zahmetsiz ve güvenli bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tüm heyecan verici eğlence özellikleriyle Windows Home Premium eviniz ve işiniz için harika bir seçim.

Windows 7 Ultimate

Tüm özellikleri isteyenler için tasarlanmıştır
Windows 7 Ultimate, en kapsamlı ve güçlü Windows 7 sürümüdür. Kayda değer kullanım kolaylığını, Home Premium sürümünün eğlence özellikleriyle ve Professional sürümünün iş özellikleriyle birleştirir. Buna, birçok Windows XP üretkenlik programını Windows XP Modu'nda çalıştırma özelliği de dahildir. Daha fazla güvenlik için, verilerinizi BitLocker ve BitLocker To Go ile şifreleyebilirsiniz. Ek esneklik için, 35 dilden istediğinizde çalışabilirsiniz. Windows 7 Ultimate ile bunların tümüne sahip olun.

En güzel paket ultimate gibi gözüküyor.Ama kullandığınız işlevlere göre ultimate boşuna para vermeyin.Size en uygun sürümü seçebilirsiniz.Aşağıdaki linkte de şema şeklinde karşılaştırma mevcut.

Bütün sürümler Türkçe'dir.Kurulum ekranında aşağıdaki gibi bir pencereyle karşılaşacaksınız;
Windows 7 Usb'den Kurulum (Resimli Anlatım)

1.Yöntem.(Yazı Linkine buradan ulaşabilirsiniz)

Bu ufak yazılım(Windows 7 USB DVD Download Tool) Microsoft Store da yayınlanmış, DVD sürücüsü olmayan bilgisayarlar için düşünülmüş bir araç. Bildiğiniz gibi Windows 7 bir adet DVD diski ile satılıyor, bu yazılım ile Windows 7 DVD iso dosyasını boot edilebilir halde USB diskinize(en az 4gb olmalı) veya DVD medyaya yazmanızı sağlıyor.

iso dosyası(prg: UltraISO) CD/DVD diskin sabit diske alınan birebir kopyasıdır ve çeşitli programlar ile bu dosyaları CD/DVD ye yazdırabiliriz. Bizim yaptığımız dosyayı birebir özellikleri ile USB flash diske yazdırmak ve bu flash disk ile bilgisayarı başlatıp Windows u kurmak.

Neden?
Optik sürücüsü(DVD-room) olmayan bilgisayarlarda kullanılır.

İşlem sadece 4 adımdan oluşuyor, sadece bir adet Windows 7 DVD iso dosyasına ihtiyacımız var bunu da varsa DVD niz onu iso olarak bilgisayarınıza kopyalayın yoksa internetten indirebilirsiniz. Yapmamız gerek Windows 7 USB DVD Download Tool(946 KB) isimli programı indirmek, indirdikten sonra programı kurun ve çalıştırın.

Programı çalıştırdığınızda ilk ekran Windos 7 DVD iso dosyanızı gözat dan bulup göstermek.

İkinci adımda devam dediğiniz de size USB ye mi yoksa DVD ye mi yazdıracağınızı soracak.

Seçeneğinizi seçtikten sonra görünen ekranda yazdırmak istediğiniz diskin özellikleri görünecek.
USB diski seçtiyseniz diske format atacağı için disk üzerindeki tüm veri silinecektir
Formattan sonra iso dosyanızdaki Windows 7 yi diske birebir orijinal boot edilebilir olarak yazacaktır.

İşlem bittikten sonra USB diskinizi tüm bilgisayarlarda Windows 7 diski gibi kullanabilirsiniz. Diskinizin hızına bağlı olarak optik sürücünüzden daha hızlı kurulduğunu söyleyebilirim, harici harddisk üzerinde yaparsanız süper hızlı Windows u kuruyor.

BURANDAN İNDİRİN


2.Yöntem (Yazı linkine buradan ulaşabilirsiniz)

Windows 7 dvd'niz var, ama Usb'den kurmak istiyor, ya da kurmak zorunda kalıyorsunuz.Çağımızın en iyi bilgi taşıyan bellek türü herhalde taşınabilir olanlardır.Windows 7'yi artık cebinizde dahi taşıyabileceksiniz.Windows 7'yi Usb'ye boot'lu bir şekilde atabilmemiz için iki basit ve ücretsiz programdan faydalanacağız.Eğer elinizde Windows 7, iso uzantılı varsa ilk programı kullanmadan ikinci aşamaya geçebilirsiniz.Ben Windows 7 dvd'niz var diye varsayıyor ve öyle anlatıyorum.
Elimizde olması gerekenler;
En az 4 gb büyüklüğüde bir Usb Bellek
Windows 7 cd'si ya da iso dosyası

İlk önce Free İso Creator (İso oluşturma programı) adlı programımızı buradan indiriyoruz.(Hotfile'a upload edilmiştir).Boyutu 1 mb'tan azdır ve kurulumu anlatmaya değmeyecek kadar çok kolaydır..Elimizde bulunan Windows 7 dvd'sini rom'a koyuyar ve 'Free İso Creator' adlı programı çalıştırıyoruz.
'Add File(s)' ve 'Add Folder' tuşlarını kullanarak Windows 7 Dvd'sinin içinde ne var ne yok alıyoruz.'Save İSO as...' a basarak 'İso' dosyamızı nereye kaydeceğimizi belirliyoruz.'Convert'e basıyor ve işlemin tamamlanmasını bekliyoruz.İşlem bittikten sonra bu basit programla İso dosyamızı oluşturmuş olduk.Şimdi bunu Usb'ye boot şeklinde atmamız lazım.Bunun içinde çok basit ama yararlı bir programdan yararlanacaz.Aynı zamanda bu programda diğer program gibi ücretsizdir.

Programımızın ismi A Bootable USB.İndirmek için buraya tıklayın.(Hotfile'a upload edilmiştir).Boyutu 1 mb olan bu küçük programı indirdikten sonra sağ tıklıyor ve 'Yönetici olarak çalıştır'a basıyoruz.
Aşağıdaki resimde de görebileceğiniz gibi, bunun da kurulumu diğer program gibi çok basit;
Lisans andlaşmsını kabul edip 'OK'e basıyoruz.Programı açarkende 'yönetici olarak çalıştır'a basıyoruz mutlaka.Programı açıyoruz;
 
Usb'yi takıyoruz.'Check Usb' dedikten sonra formatlıyoruz.(En az 4 gb Usb olacak).'Open ISO'ya basarak aldığımız Windows 7 iso dosyasını gösteriyor ve 'Start İSO'ya basıyoruz.HEpsi bu kadar.Bios'tan açılışı Usb yapın, ya da 'F8'e basarak usb'yi seçin ve kurlumu gerçekteştirin.Şu yazıyı da yazim da bakalım konıuyu çalan arkadaşlar sonunu okumadan mı çalııyor (:

Windows 7 Kurulum (Resimli Anlatım)
Windows 7 Dvd'sini ya da Usb'nizi takıp başlangıç yapın.
Kurulum Başlıyor...
Kurulum dosyaları hazırlandıktan sonra kurulum dilini, zaman ve yerel ayarlar için  ülkeyi ve klavye dilini seçiyoruz.
Sonraki adımda kurulumu başlatmak için Install Now yazısına tıklıyoruz. 
Karşımıza lisans ve kullanım koşulları geliyor.I accept the license terms kutusunu işaretleyip next düğmesine tıklayalım.
Bu aşamada Upgrade seçeneği ile önceki windows sürümlerinden yükseltme yapabiliriz.Ya da Custom (advanced) seçeneği ile yeni bir kurulum yapabiliriz.Bu seçeneği seçip devam ediyoruz.
Windows 7'yi kuracağımız sabit disk bölümünü seçip next düğmesine tıklayalım.
 Ayıklama ve kopyalama işlemi devam ediyor.
Dosyaları ayıklama ve kopyalama bitti.Ek özellikler yükleniyor.Bu işlemden sonra bilgisayarınız kapanıp tekrar açılacaktır.
Dosyaları ayıklama ve kopyalama bitti.Ek özellikler yükleniyor.Bu işlemden sonra bilgisayarınız kapanıp tekrar açılacaktır.
Windows 7 için kullanıcı hesabı oluşturuyoruz.
Bu pencerede güncelleştirmeleri işlemlerini seçip devam edeceğiz.
Use recommended settings: 
Bütün güncelleme ve güvenlik paketlerini kur.
Install important updates only:
Sadece önemli olan güncelleştirmeleri kur.
Ask me later: Yükleme paketlerini kurmam için daha sonra sor demektir.Eğer internet bağlantınız yoksa 3. seçeneği seçin.

Saat dilimi ve tarih ayarlarını ayarlıyoruz.
Masaüstü oluşturuluyor.
Kurulum Bitti

85 yorum :

 1. Ezgi YOLCU11:03

  Hiç kimse itiraz etmesin dün geceden beri çekmeye çalıştırdım ve az önce bitti. Denedim şuan bu sistem'den yazıyorum o kadar güzel birşey olmuş ki istediğiniz sistemi kurabiliyorsunuz. Az önce usb boot için'de bir arkadaşın pc'sine denedim onda da boot yaptı şuan da ona yüklüyoruz. Çok çok çok teşekkürler.

  Yorumumu yayınlarsanız sevinirim..

  Ezgi YOLCU

  YanıtlaSil
 2. Ezgi, ben teşekkür ederim.İndiren diğer arkadaşlarda yorum yapsalar, indirecek olan arkadaşlara referans olurdu.

  YanıtlaSil
 3. asteğmen04:10

  çokk teşekür ederim.indirdim sistemden yazıyorum. :)

  YanıtlaSil
 4. Cyber Son İki PArtım Kaldı Kardeşim yaa, Telif Hakkı felan diyor ondan kaldırıldı Diyorr bana bir Güzellik yap bu Son iki partı indirmem lazım.. 2 gundur indiriyom buna bir çare bul lütfen....

  YanıtlaSil
 5. inanmıyorum ya.. :S Bİr hafta uğraşmıştım upload için, kim ihbar ettiyse linkleri çok teşekkür ediyorum burdan kendisine.İyi aile çocuğuymuş demek ki.

  program indir; Son 2 partı upload ediyorum...

  YanıtlaSil
 6. Teşekkür ederim kardeşim ihbar edene gelince hakketen iyi aile çoçuguynuşşş :@

  YanıtlaSil
 7. cyber ne oldu upload etmedin mi ?

  YanıtlaSil
 8. program indir;

  Part 8;
  http://hotfile.com/dl/42417080/31afd7a/sssss.rar.html

  İsmini değiştirdim silinmesin diye.Hemen indirmeni tavsiye ediyorum.Şimdi başlarsan sen bunu bitermeden diğer link'te hazır olur.

  YanıtlaSil
 9. yaa ne çabuk sildiler cyber hemende sildiler

  YanıtlaSil
 10. cyber kardeşim çok sağolasın, ama hotfile galiba çaktı olayı hemn siliyor.... istersen buraya yüklee http://x7.to/ gayet iyi ve hızlıdır... yada bildiğin başka varsa oraya yükle.. hakkını helal et senide yordum kardeş

  YanıtlaSil
 11. Garip olaylar serisi... Son partı hotfile'a atıyorum yarısında, diğer partı verdiğin linkteki siteye atıyorum.Biraz zaman alabilir..

  YanıtlaSil
 12. tamam bekliyorum cyber teşekkürler

  YanıtlaSil
 13. kardeşim upload ne alemde ona göre bende bekleyeyim...

  YanıtlaSil
 14. Cyber Ne oldu, upload yapmadın mı ?

  YanıtlaSil
 15. Part 9;
  http://x7.to/vbycn0

  İsmini değiştir..

  Part 8 geliyor hocam.İnan fırsat bulamıyorum.Biliyorsun hotfile 2 kez daha silmişti zaten.Part 8 upload'ını başlattım.Kusura bakma...

  YanıtlaSil
 16. önemli değil part 9 iniyor şimdi burda sorunsuz hotfile artık siliyor nedeni neyse artık :((

  YanıtlaSil
 17. 9.parti Sorunsuzca 4 dakka da indirdim saniyede 440 kb/sc ile indiriyor :))...

  Diğeri partı bekliyorum Cyber Tşekkür

  YanıtlaSil
 18. ICARUS21:14

  http://x7.to/y5143v zannedersem aradığınız şey bu=))


  bir an önce indirin derim =))

  YanıtlaSil
 19. Teşekür ettim İCARUS.

  YanıtlaSil
 20. icarusun verdiği part 8'inci part mi oluyor... herhalde odur indirmeye başliyorum.... Teşekkrler herşey için Cyber dilersen bütün partları senin tekrar upload yapayım :))

  YanıtlaSil
 21. Evet hocam part 8.İndirdikten sonra ismini değiştirirsin.3 kez upload etmeyi denedim ama, internet, elektirik ve kaza sonucu yıldım doğrusu.Ama sözümü tutmak içinde upladın yapılması gerekiyordu.O yüzden İCARUS'tan rica ettim, oda kabul etti sağ olsun.Teşekür ediyorum tekrardan İCARUS.

  Windows 7 upload mı ? Yok hocam kalsın (: Bİr değil, iki değil ki bu.Bende bir şansızlık var sanırım.Bİr ay kadar kalsa bile razıydım.Her ay yenilerdim.Ama olacak gibi değil.Ben bunun peşine düşemicem malesef.Bu işi uploaderlar yapmalı.

  YanıtlaSil
 22. sen bilirsin ben uuploadını yapacaktim... senin için neyse teşekkür ederim...Önerdiğin bir program var mi DVD formatı yapmak için.....

  YanıtlaSil
 23. Rica ederim hocam.Yanlış anlama hocam seni yormak istemem.Upload'ını yapabilirsin tabiki.Yazıya eklerim, arkadaşlarda sayende yararlanmış olur.

  Dvd için;

  http://windows7li.blogspot.com/2010/02/windows-7-uyumlu-ucretsiz-cd-dvd-yakma.html

  YanıtlaSil
 24. ICARUS10:41

  önemli değil Cyber istediğin zaman yardıma hazırım.

  YanıtlaSil
 25. Cyber dediğimi yaptım hepsini upload yaptım buyur konuya linkleri koyabilirsin...

  part: 1 http://www.megaupload.com/?d=0RDTOPXY
  part: 2 http://www.megaupload.com/?d=79AWGO5V
  part: 3 http://www.megaupload.com/?d=14KH1Q9A
  part: 4 http://www.megaupload.com/?d=B9EK9366
  part: 5 http://www.megaupload.com/?d=OFSNCG2E
  part: 6 http://www.megaupload.com/?d=HP88R2AE
  part: 7 http://www.megaupload.com/?d=E1PDNW43
  part: 8 http://www.megaupload.com/?d=WM9LI8L1
  part: 9 http://www.megaupload.com/?d=DCHCYWQ3

  şifre:windows7li.blogspot.com

  YanıtlaSil
 26. Ekledim konuya.Teşekürler hocam. (:

  YanıtlaSil
 27. rica ederim Senin bana yaptıgının yanında benim bunu yapmam hiçbirşey ;)
  birde şifreyi altta yanlış yazmişsin
  windows7li.blogspot.com olacagına sen bogspot yazmişsin :))

  YanıtlaSil
 28. estfurullah.. bişe yapmadık.. Ben mahçup oldum şimdi

  Düzelttim :S ((:

  YanıtlaSil
 29. Sağolasın hocam senin gibi böyle pirler olmasa biz nasil öğreniriz .. Yazılımları sayende adam gibi format DVD'im olmadı bu formatla 3 arkadaşımın PC'inini win 7 yaptım hepsi duacı oldu sayende :)).....

  birde blogunun temasını kendin yaptın galiba çok hoş olmuş ellerin dert görmesin :)

  YanıtlaSil
 30. Teşekürler hocam.Yanlardan basık bir tema vardı.Çok hoşuma gitti aldım modifiye ettim.Blogger'da ftp desteği olmadığı için pek şansımız olmuyor zaten.Css kullanmadım.Ama blogger'dan yinede çok memnunum.Bir kez dışında hiç host problemi yaşamadım.Trafik sıkıntısı yok.

  Bundan önce teori-z.com adınıda bir forum sitemiz vardı.Domain ve host'u isimtescilden almıştım.Sağ olsun isimtescil yedeğimi bile alamadan siteyi kapattı.Öyle domain ve host sorunu yaşattı ki beni çileden çıkarttı.1,5 sene içinde harcadığımız bütün emeklerimiz boşa gitmişti.Bir kez daha burdan sevgiyle anıyorum isimtescil'i (:

  YanıtlaSil
 31. benim de forum sitem vardı, dediğin gibi hostlar sapolsun beni çileden çıkardılar geçen ay 2000 hitli olan sitemi kapattim onların sayelerinde artı forum felanla ilgilenmiyorum... blogspottan iki site açtım bakalim ne olacak şimdilik googlede sadece isimleri var 1 aylık olmasındandır diye düşünüyorum... yada ben ayarlarını yapamadım,, her neyse artık zamanla büyür :))
  neyse seni fazla rahatsız etmiyeyim...
  keyifli bloglar

  YanıtlaSil
 32. linklerde herhangi bir degişiklik yapıldımı ben zaten indirmiştim

  YanıtlaSil
 33. tncays_, sadece başka bir server'a upload edildi.Partlar eski hotfile linkleriyle uyumludur.Eğer yarıda kaldıysanız part numarasına göre devam edebilirsiniz...

  YanıtlaSil
 34. windows 7 konusunda cok kısmetliyim milletin burda yakındıgı bir cok dert benim başıma gelmedi gelenlerde basit işlemlerle sayende halloldu bu partlada aynı ise sorun yok hepsini hallettim işimi yarım bırakmam fakat office 2007 nasıl active oluyor onu yapamadım bi yardımda buna etsen kimse office 2007 ile ilgili bişe sormamıs

  YanıtlaSil
 35. office 2007 bir yerlerden indirip CRACK işlemini yapman gerekiyor...

  YanıtlaSil
 36. benim yuklediğim megaupload serverindeki linklerini de birisi silmiş... Onlara inad Bu defa Rapide yukleyecem :)
  Ben program indir rumuzumu değiştirdim Cyber :)

  YanıtlaSil
 37. Hadi ya kötü olmuş hocam ):

  YanıtlaSil
 38. Cyber al bu defa rapidshere yükledim inşallah bu defa şikayet etmezler... Eden artık Şer...dir..
  Kusura bakmasın ama ayıp oluyor... Kendisi microsoftun ortağı mmı oluyor acaba

  http://rapidshare.com/files/389108379/Tm_Sr__mler.part01.rar
  http://rapidshare.com/files/389117394/Tm_Sr__mler.part02.rar
  http://rapidshare.com/files/389135538/Tm_Sr__mler.part03.rar
  http://rapidshare.com/files/389151415/Tm_Sr__mler.part04.rar
  http://rapidshare.com/files/389164776/Tm_Sr__mler.part05.rar
  http://rapidshare.com/files/389174967/Tm_Sr__mler.part06.rar
  http://rapidshare.com/files/389189571/Tm_Sr__mler.part07.rar
  http://rapidshare.com/files/389201152/Tm_Sr__mler.part08.rar
  http://rapidshare.com/files/389227736/Tm_Sr__mler.part09.rar
  http://rapidshare.com/files/389263675/Tm_Sr__mler.part10.rar
  http://rapidshare.com/files/389274941/Tm_Sr__mler.part11.rar
  http://rapidshare.com/files/389288062/Tm_Sr__mler.part12.rar
  http://rapidshare.com/files/389345364/Tm_Sr__mler.part13.rar
  http://rapidshare.com/files/389353143/Tm_Sr__mler.part14.rar
  http://rapidshare.com/files/389372593/Tm_Sr__mler.part15.rar
  http://rapidshare.com/files/389513036/Tm_Sr__mler.part16.rar
  http://rapidshare.com/files/389531555/Tm_Sr__mler.part17.rar
  http://rapidshare.com/files/389535016/Tm_Sr__mler.part18.rar

  YanıtlaSil
 39. Eline sağlık hocam.İhbar edenler her halde kendi linklerini upload ettikten sonra google'da karşılarına çıkan bütün Windows 7'leri sildirmeye çalışıyor diye tahmin ediyorum.

  YanıtlaSil
 40. Linkler Yine Silinmiş Dostum.. Ben Artık uploadtan vazgeçtim zaten son kez yuklemiştim...Şikayet edenler bir yerlerine kına yaksınlar artık....

  Birde blogda son yorumlar nasil ayarliyorsunuz

  YanıtlaSil
 41. Haklısın hocam, bende bu şekilde yılmıştım.Emek ettin yinede o kadar.Sayende win 7 kullananlar oldu.Teşekür etmeyenlerin adına, teşekür edeirm...

  Son yorumlar için blogger kumanda panelinde "Tasarım"dan "Gadget ekle" ye bas hocam..

  "Nİtelikli" kısmından "Recent Post" ile son yorumları rss sayesinde gösterebilirsin.

  YanıtlaSil
 42. Sanırım bana karşı bir kin var.O yüzden biri(leri) linkleri ihbar ediyor... Bu kadar kısa sürede rapid'in farketmesi mümkün değildi.Aynı şekilde, megaupload ve hotfile'ın da tabiki...

  YanıtlaSil
 43. başka forumlarda orjinal verenler var aama kimse onları şikayet etmiyor birisinin burda sana karşı karazi var annlaşılan...

  YanıtlaSil
 44. Malesef öyle gözüküyor... Blog'ta artık Windows 7 olmıyacak.İndirmek isteyen google'a başvursun!

  http://www.google.com.tr/search?client=opera&rls=tr&q=Windows+7+t%C3%BCm+s%C3%BCr%C3%BCmler&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

  YanıtlaSil
 45. hadi bakalim gitsinlerde sağlam windows 7 bulsunlar bakalım...

  YanıtlaSil
 46. antiisrail04:53

  Kardeş şunları tekrar bir upload edin allahınızı severseniz ya bulduğum en güzel linkler ama ölmüş

  YanıtlaSil
 47. 7lisever20:38

  antiisrail ne yazıkki Cyber arkadaşımızın blog'u çekilemiyor heralde nedense win7 uploadları şikayet edilmiş...

  YanıtlaSil
 48. sucher14:02

  Linkleri düzelt admin.Linkler ölü mükemmel konu teşekürler

  YanıtlaSil
 49. Abicim linkerli düzeltin

  YanıtlaSil
 50. Adsız05:48

  linkler ölü

  YanıtlaSil
 51. yasin03:52

  herbirşey dört dörtlük ama linkler kırık admin

  YanıtlaSil
 52. Adsız00:16

  ultimate i upload et sadece

  YanıtlaSil
 53. Emredersin...Hemen upload ediyorum (:

  YanıtlaSil
 54. Adsız10:05

  dostum başka upload sitelerine upload et fark eder mi

  YanıtlaSil
 55. Dileğen arkadaşlar Windows 7 uploadını konuya ekleyebilir.Mesaj olarak eklemeniz yeterlidir...

  YanıtlaSil
 56. Adsız10:51

  selam Cyber kardeş benim uploadımı ekleyebilirmisin
  Senin vermiş oldugun ile aynıdır.içinde hem 32 bit hemde 64 bit sürümler vardır

  http://ul.to/x17mlj/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part01.rar
  http://ul.to/f2v7tq/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part02.rar
  http://ul.to/4mkx6o/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part03.rar
  http://ul.to/9hyjyb/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part04.rar
  http://ul.to/caukkb/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part05.rar
  http://ul.to/zvu8mg/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part06.rar
  http://ul.to/7oqsy4/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part07.rar
  http://ul.to/8kr71e/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part08.rar
  http://ul.to/cyi1yi/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part09.rar
  http://ul.to/lsc8lx/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part10.rar
  http://ul.to/bbjwo9/Pencere.yedi.Tum.surumler.otuz2bit.ve.atmis4.bit.up.by.Movies22.part11.rar

  Aktivasyon : http://ul.to/maiqdl/pencere.yedi7.7.7.loader.aktivasyon.up.by.Movies22.rar

  Dosyalar Şifresizdir

  YanıtlaSil
 57. Adsız uploadın yazıya eklendi.Teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 58. Adsız20:22

  teşekkür ederim linkleri yayınladıgın için fakat part3 ü eklememeyi unutmuşsun

  YanıtlaSil
 59. Vaktim yoktu fazla.Düzelttim..Ben teşkkür ederim.

  YanıtlaSil
 60. Adsız15:56

  Linkler kırılmış düzeltin lütfen.

  YanıtlaSil
 61. Upload yapacak zamanım yok malesef.Dileyen linklerini koyabilir.Sık ziyaret edilen bir sayfadır.Hotfile ile upload yapanlar parada kazanabilir.Yorum olarak linkleri yazarsanız konuya eklerim.

  tüm sürümler tercihimizdir ama sadece ultimate'i de upload edebilirsiniz.

  İyi bloglar.

  YanıtlaSil
 62. Adsız14:52

  hemende silmişler linklerimi yav bune hız :D

  İmkanım olsa tekrar yüklerdim ama malesef kendi internetimle yüklesem 1 gün alır

  YanıtlaSil
 63. Windows 7 linkleri pek fazla durmuyor.Bende defalarca upload etmiştim.Kİm şikayet ediyorsa, ya da denetliyorsa işini iyi yaptığı kesin.

  YanıtlaSil
 64. Adsız18:29

  abiler lütfen su linkleri yenilermısınız hepsi olmus indiremiyorum lütfen yenilersenız cok ii olucak

  YanıtlaSil
 65. Adsız, google'da bir araştırma yaptım ve birçok sitede linkler var.Upload yapacak vaktim yok, kusura bakmayın.

  YanıtlaSil
 66. Adsız18:58

  ul.to da 404 not found diyor yeniletebilir misin CyBeR?

  YanıtlaSil
 67. Windos 7 uploadlarınız buraya eklerim.Ama ben Şu sıralar windows 7 uploadı yapamam.Tüm sürümler ya da versiyon olarak uploadınız varsa konuya ekleyebilirim.

  YanıtlaSil
 68. Adsız17:36

  http://turbobit.net/1cbfdhsukiig.html
  32-bit Windows 7 Home Premium ISO
  2,33 GB boyutundadır.
  İndirmeye açıktır.

  YanıtlaSil
 69. Adsız17:38

  Benim linkimi yazxxıya ekler misin Cyber?
  Üstekki linkimi...

  YanıtlaSil
 70. Adsız, Tüm sürümleri barındıran bir link verirseniz seve seve ekleyebilirim.Konu "Tüm Sürümler".Siz sadece 'Windows 7 Home Premium x86' linkini eklemişsiniz.

  YanıtlaSil
 71. Adsız14:41

  Tabii olabilir...Elimde birkaç tane var ama internetimi zorluyor.Yine de deneyeyim.

  YanıtlaSil
 72. Adsız11:00

  Tekrar upload edecek kimse yok mu ya çok faydalı bir konu

  YanıtlaSil
 73. Adsız03:40

  https://rapidshare.com/#!download|0l33|375788875|Sevabina.com_Windows_7_Loader_Aktivasyon.rar|0|File not found. (e029a7af)

  YanıtlaSil
 74. mehmet01:54

  Bu yorum bir blog yöneticisi tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 75. Mehmet, rar şifresindeki reklamı kaldırın, linklerinizi yazıya ekleyim.Bu şekilde yorumunuzu yayından kaldırıyorum.İyi bloglar.

  YanıtlaSil
 76. ARKADAŞLAR BEN USBDEN KURMAYA ÇALIŞTIM BİLGİSAYAR YENİDEN BAŞLAYINCA TEKRAR KURULUMA GEÇİYOR NE YAPMALIYIM

  YanıtlaSil
 77. Arkadaşlar ben usbden kurmaya çalıştım bilgisayar yeniden başlayınca en baştan başlıyor kuruluma ne yapmam lazım

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız01:59

   Arkadaşım eğer USB den kurulum yapıyor isen kurulum başladıktan sonra ayıklama ve kopyalama işi bittiğinde PC yeniden başlatma yapacak, başlamadan hemen USB yi çıkar kurulum kaldığı yerden devam eder.

   Sil
 78. Harun, bilgisayar yeniden başladığında kurulum için bir tuşa basın yazısına tekrar basmayın.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Adsız02:02

   Hocam o dediğiniz DVD üzerinden kurulumda olur. Ama USB üzerinden yaparsanız kurulum için bir tuşa basınız yazısı çıkmaz devamlı kurulumu baştan alır. O neden USB üzerinden kurulumda ayıklama ve kopyalama işlemi bittiğinde PC yeniden başlat için kapanmaya geçtiğinde açılmadan USB yi çıkartmak gerekiyor.
   Saygılarımla.

   Sil
  2. Haklısınız onu atlamışım.Usb ile başlamaması için ya boot ayarları değiştirmeli ya da açılış sırasında Usb çıkartılmalı.

   Sil
 79. Adsız23:34

  Hocam sizler için arşivimde bulunan Windows 7 full sürümler 32/64 bit ve SP1 li, otomatik cracklı (kurulum sonunda otomatik crack için soruluyor) oCAK/2013 düzenlemeli Zippyshare üzerinden upload edip sizlerle paylaşmak istiyorum tabi izniniz olursa. Linkleri buradan yorum olarak en kısa zamanda yayınlayacağım.
  Saygılarıma.

  YanıtlaSil
 80. Adsız16:30

  Söz verdiğim gibi Windows 7 full 32/64 bit ISO formatında aşağıdaki linklerden alabilirsiniz.
  ÖNEMLİ UYARILAR: Kurulum tamamlandıktan sonra Driver ve programları yüklemeden önce Denetim Masası/Program Ekle Kaldır/Yüklü Güncelleştimeleri Görüntüle bölümünden SP1 içinde gelen ve en alt sıralarda bulunan KB971033 nolu güncellemeyi mutlaka kaldırın.
  Sürücüler ve gerekli programlar kurulduktan sonra da Güncellemeleri denetlediğinizde daha önceden kaldırmış olduğunuz KB971033 nolu güncelleme yine geleceğinden bu sefer gizleyin dahada çıkmasın.
  http://www26.zippyshare.com/v/57136386/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/86546092/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/38582261/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/97354671/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/11691413/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/92358388/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/97914306/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/83445646/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/91362313/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/41672227/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/71505701/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/4093401/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/36027348/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/87987429/file.html
  http://www63.zippyshare.com/v/71769339/file.html
  http://www63.zippyshare.com/v/86189532/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/24735216/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/99604184/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/12555434/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/62918128/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/19732383/file.html
  http://www26.zippyshare.com/v/11984224/file.html

  Kolay gelsin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok Teşekkürler Adsız.Telif hakkından dolayı yazıya ekleyemiyorum ama zaten yorumu olarak görüp indiren bir çok kişi olacaktır.Tekrar teşekküler.İyi bloglar.

   Sil
  2. Adsız00:33

   Hocam linklerin süresinin dolmasına 27 gün kaldı. Daha sonra bulamazlar.

   Sil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...