facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Codec Pack 2.5.1 (YENİ)

Windows 7 Codec Pack'in yerni versiyonu çıkarıldı.Bundan önceki 2.2 versiyonu burada yayımlamıştık.Bu versiyonda paketi biraz daha geliştirmiş ve düzenlemişler.Bu paket Windows 7 işletim sistemi için özel olarak çıkartılmıştır.
Windows 7 Codec Pack bir codec paketi olup müzik ve video dosyalarını oynatmak için kullanılır.Windows Media Player ve Windows Media Center üzerinden hertürlü video uzantılı dosyayı çalıştırmanıza olanak sağlar.

Ayrıca paket içinde enkoder codec's biçimleri de DivX gibi dosyaları kodlamak için izin vardır.XviD, x264 ve birçok favori kodlama uygulaması gibi.Professiyoneler program yüklendikten sonra, "Settings Application"u açarak gelişmiş ayarlar penceresine ulaşabilirsiniz.
Desteklenen video türleri ; 
AVI, MKV, MP4, OGM, MPG, MPEG, VOB, FLV, PS, TS, NUV.Ses dosyası türleri AC3, DTS, AAC, APE, FLAC, TTA, WV, OGG, Vorbis, MO3, IT, XM, S3M, MTM, MOD, umx.
  Sürüm 2.5.1 Değişiklikleri:
- gabests filters 1889 güncellendi
- ffdshow 3444 güncellendi
- Haali 1.10.175.0 güncellendi   
- WebM desteği eklendi
Fileserve'a upload edilmiştir.Boyutu 26.2 mb'tır.Windows 7 Codec Pack 2.5.1'i indirmek için buraya tıklayın.

Önemli! Bu versiyonu yüklemeden önce programın sisteminizde yüklü olan eski versiyonunu bilgisayarınızdan kaldırmanız gerekmektedir.

1 yorum :

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...