facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Microsoft Fix It Center İle Sorunlara Çözüm

İnsanlar bilgisayarlarında herhangi bir sorun ile karşılaştıklarında, Web'de bu konuyu araştırarak aynı sorunu başkaları yaşamışlar mı diye kontrol ederler. Ve işler yolunda giderse aynı sorunu yaşayan birinin sunduğu çözümü uygulayarak sorunu ortadan kaldırırlar. Ama artık bu konuya daha iyi bir çözüm getirilmişe benziyor
Microsoft tarafından çıkartılan Microsoft Fix It Center ile otomatik olarak birçok pencere, aygıt ve diğer sorunları çözebilirsiniz.Fix It bir otomatik yardım servisidir.KArşılaşılan muhtemel Windows 7 sorunlarında, sizin yapmanız gereken bazı işlemleri sizin yerinize yaparak sorunu çözen henüz beta aşamasında, ama geliştirilen bir hizmettir.Beta olmasına rağmen başarılıdır.Windows 7'nin henüz servis paketi çıkarılmamışken, kullanılabilecek güzel bir programdır.Malesef henüz Türkçe Dil desteği yoktur.İngilizce olarak kulanmak zorunayız.İndirmek için buraya tıklayın.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...