facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Executor Dialog Kutusu İle Herşey daha Pratik

Executor Dialog kutusu ile arama yapar gibi, Windows'ta ve internette istediğiniz uygulamaya çok daha kısa yoldan ulaşabilirsiniz.Executor'u bir arama kutusu olarak düşünün.Site adresi yazarsanız, varsayılan tarayıcınız o siteyi açacaktır.Bilgisayarınızda yüklü bir programın ismini yazarsanız, o programı anında açacaktır.YA da bilgisayarınızda yerini unuttuğunuz bir dosyayı aratırsanız, Executor arama kutusu size dosyayı Windows Arama kutusundan çok daha hızlı bir şekilde bulacaktır.
Executor'u kurduktan hemen sonra, sağ alt köşede simgesini göreceksiniz.O simgeyi kullanarak kullanmaya ve keşfetmeye başlıyabilirsiniz.
Kurulum sırasında sizden bir skin seçmenizi isteyecek.İsterseniz program kurulduktan sonra, Seting-Visual / Skin-Visual Seting'i yolunu izleyerek kendi temanızı oluşturabilirsiniz.
Programlar için klavye kısayolları atayabilirsiniz.Executor ile Windows 7 arka plan hizmetlerinde büyük bir pratiklik kazanacaksınız.Executor'u kulalnmaya alışmak pekte zor değil.Bizim milletimiz herşeyi google'a sormaya alışkın olduğu için, bu tür programlara aşinadır diye düşünüyorum.

Executor aynı zamanda çalıştır kutusunun görevinide yerine getirir.Windows 7 Executor Dialog kutusunu indirmek için buraya tıklayın.Hotfile'a upload edilmiştir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...