facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Alt Tab Tuner İle (Alt+Tab) Özelleştirme

 Aynı anda bir den fazla program ile çalışmayı alışkanlık haline getirmiş olan kullanıcılar için klavyede özel bir öneme sahip iki tuş vardır. ALT ve TAB tuşları ile programlar arasında hızlı geçiş yapma özelliğine sık başvuran kullanıcılardan biriyseniz ve Windows 7'nin bu konuda sunduğu seçenekler size yetersiz geliyorsa bu ufak ve ücretsiz program ile program geçişlerini kişiselleştirebilirsiniz.
Programı indirip, arşiv içersinde çıkarttıktan sonra tek yapmanız gereken çift tıklayarak çalıştırmak. Bundan sonra karşınıza seçenekleri değiştirebileceğiniz bir pencere gelecek. Buradan programların küçük görüntülerinin boyutlarından, şeffaflığa kadar pek çok özelliği değiştirebildiğiniz gibi, dilerseniz Windows XP'deki ALT + TAB görüntüsüne de geri dönebilirsiniz.

Programımız ücretsiz ve ismi Alt Tab Tuner'dir.Windows 7 için bu basit costimize programını indirmek için buraya tıklayın.
Tabiki Windows 7'de Win+Tab kombinasyonunu da unutmayalım.ŞAhsen ben Xp'de Alt+Tab kulanıyordum ama Wİndows 7'de Win+Tab'a alıştım.Görsel olarak çok daha hoş.

2 yorum :

  1. Adsız20:45

    ilk başlarda sorunsuz çalışan win+tab a şu an basınca sonuç alamıyorum neden acaba lütfen yardım??? (ultimate)

    YanıtlaSil
  2. Adsız23:09

    Se entiende caleta

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...