facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

2010 Blog Ödülleri

Türkiyedeki en iyi Blogları seçmek için düzenlenmiş bir yarışma.Tam 17 katagoride Blog yazarları sitelerini uygun katagorilere eklediler.Bugün Hepsiburada.com Teknoloji katagorisine baktığımda çok güzel blogların olduğunu gördüm.10-30 Nisan arası oylama süreci, 02-06 Mayıs Juri değerlendirmesi yapılacak.Bu blog teknoloji katagorisinde 2.sayfadadır.
Sponsorlar'a Buradan bakabilirsiniz.

Edit// Sanırım sıralama sabit değil, sürekli değişmekte. (: 

Destek olmak için bir kaç dakikanızı ayırıp siteye üye olup, buradaki bağlantıya tıklayarak oy verebilirsiniz.

4 yorum :

 1. Adsız22:46

  Site hem içerik hem tasarım bakımından çok güzel olmuş. Oyumu senden yana kullandım, umarım hakeden kazanır. Ben senin kazanmanı isterim fakat çünkü starter konun ve ilginç :) temaların gerçekten çok faydalı ve zevkli. İyi akşamlar

  YanıtlaSil
 2. Teşekür ederim (:

  YanıtlaSil
 3. Adsız20:19

  Sitenin tasarımını / görüntüsünü bozan tek şey şu alttaki bar. hiçbir işe yaramıyor arama dışında. site içine güzel ve sade bir arama butonu yapılabilir. çok gereksiz ve çok kötü gösteriyor siteyi alttaki mavi bar :] oyum sizedir bu arada :]

  YanıtlaSil
 4. Gürkan teşekkür ederim hocam, o yarışma sonuçlandı ama (: O yarışmada teknoloji katagorisinde bulunmak bile bizim için onurdu açıkçası.Çok güzel bloglar, yetenekli okunası yazarları keşfetme imkanını sundular sağ olsunlar.

  YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...