facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Service Pack 1 ( SP1 )

Windows, 7 işletim sisteminin SP1 uygulaması hakkında resmi açıklama yaptı.

Windows 7, şimdiye kadar kullanıcılarına zorluk yaşatmadı ve Vista'nın aksine satış oranlarında çok başarılı oldu. Yine de her işletim sisteminin, öyle ya da böyle bir veya birden çok servis paketi mevcut olacaktır.

Microsoft sözcülerinden Brandon LeBlanc:  "SP1 (Service Pack 1), piyasaya çıkacağı tarihe kadar sunulacak güncellemelerden ve bazı estetik değişikliklerinin kombinasyonundan oluşacak. Windows 7, zaten sorunsuz ve güvenli. İşleyen makineyi bozmaya niyetimiz yok" ifadelerini kullandı.

Kaynak : pcworld

1 yorum :

  1. Umarım gerçekten de bozmazlar.. Ben gerçekten memnunum win7' den.. tabi ekran kartımı tanımadı ve üçüncü bir parti bir sürücü kullanıyor ve bazı videoları bu yüzden açamıyorum ki zaten sistem gereksinimleri belli win7' nin doğal olarak.. ama buna rağmen gerçekten stabil ve hızlı olan bir işletim sistemini bozarlarsa yazıklar olsun... son kullanıcıya tamamiyle hitap eden bir işletim sistemini kaş yapalım derken inşallah göz çıkarmazlar.. Aslında o kadar da tedirgin olmamak lazım belki de.. iyi iş çıakrtıyorlar.. vista ve xp gibi.. xp de en son sp3le daha güzel oldu.. vista da öyle ... şimdi de şöyle düşünüyorum.. zaten iyi olan bir sistemi daha da mükemmel yapabilirler mi.. zaten win7' nin geleceğin xp' si olduğu tartışılmaz.. resmen tahtı devraldı zaten.. umarım bu service pack 1' de uygunsuz zaplama araçları olmaz.. büyük ihtimal olacak gibi geliyor bana.. orjinal mic. yazılımı için ajanlar.. vistadan daha çok para kaldırdı.. zaten gelirlerinin çoğunu satın alınan bilgisayarlar ile yüklü gelen win7 den kazanıyor.. eğer böyle bir anlaşması olmasıydı üreticilerle para kazanamazdı.. çünkü herkes gidip win7 almıyor.. bu sayıyı yükseltmek de istiyor olabilir.. ayrıca şuna da eminim.. win7 için hiç bir paket yapmasalarda bu şekilde götürebilirler.. yalan olmasın fazlası var eksiği yok..

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...