facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 için 82 Yararlı Ücretsiz Program Tek Tık İle (ZeuAPP)

Bu program bir nevi online takım çantanız oluyor.Ayrı alanlarda ücretsiz ve Windows 7 uyumlu programları, arama motorlarında aramak, web sitelerini ziyaret etmek, ya da download linklerini bulmak zor olabilir.Bu program ayrı ayrı katagorilerde en gerekli ve ücretsiz 82 programı tek tık ile indirmenizi, ya da web sitelerini ziyaret etmenize yarıyor.
 11 ayrı katagoride 82 program download linki vardır.

ZeuAPP Catagory
1.Archivers  2.Audio  3.Video  4.Chat-IM  5.Internet  6.CD Burners  7.P2P-File sharing  8.Games  9.Graphic  10.Secutity  11.Utility
İndirmek istediğiniz programın altında 'Download' button'una basın ve bir konum belirleyerek kaydedin.Hepsi bu kadar.Program kurulum gerektirmez.Boyutu 1 mb'tan azdır.Windows 7 zeuapp programını indirmek için buraya tıklayın.

2 yorum :

  1. Adsız13:35

    Bu dosya ya telif hakkı iddiası nedeniyle veya yükleyen kişi tarafından silinmiştir.

    yine mi!!! madem sileceksiniz neden bu sayfa çöplüğü dolup duruyor...

    YanıtlaSil
  2. Adsız, dosya upload edilen şirket tarafından silinmiştir.Silinme gerekçesine bakarak yükleyen kişinin sildiğini düşünmeniz çok saçma.Kim dosyasını silmek ister ki ? Bu sitede çöplük olabilecek herhangi bir yazım yoktur.Söyleyin yenilemez isem şikayet edersiniz.Link yenilendi...

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...