facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Windows 7 Başlangıç'a Program Atama (Auto Ex)

Windows 7'de seçtiğiniz bir programı açılış ile arka planda çalıştırabilirsiniz.Bunu yapmadın en kolay yolu bu programdır.Programın ismi Auto Ex.Program Xp, Vista ve Windows 7'de çalışmaktadır.Windows 7'de çalışması için Net Fremawork 3.5 ve üstü gereklidir.Onuda burdan temin edebilirsiniz.
Program kullanılan profilde açılış ataması yaptığı gibi, tüm profillere de atama yapabilir.Yalnız tüm kullanıcılara ulaşmak için AutoEx programını 'Yönetici Olarak' çalıştırmanız gerekiyor.Akti taktirde 'All User' kısmı pasif kalır.Basit ve küçük boyutludur.Açılış atamalarını hızlı ve pratik yapmanıza olanak sağlamaktan başka bir işe yaramaz.Açılış'a atadığınız programları program üzerinden iptal edemessiniz.İptal etmek için,
Başlat-Arama
'msconfig' yazın ve 'Enter'a basın.
Açılan 'Sistem Yapılandırılması' penceresinde 'Başlatma' sekmesinden kaldırmak programları seçebilirsiniz.Windows 7 başlangıç atamaları (AutoEx) programını indirmek için buraya tıklayın.Hotfile'a upload edilmiştir.

1 yorum :

  1. Windows Açılış Sesi Kapatma
    Windows açılırken bilgisayarın açıldığını ve Windows’un etkin hale geldiğini belirtmek için bir ses çıkarmaktadır. Bu ses kimi zaman hoşunuza gitmeyebilir. İş yeri gibi kullanım alanlarında Windows açılış sesi gibi kontrol edilemeyen noktalar sıkıntı yaratabilir. Bilgisayarın hayatımızın her noktasına işlediği bu günlerde kimi zaman bilgisayarının çoğu noktasını özelleştirmek isteyenler çıkmaktadır. Windows
    https://www.windowshatalari.com/windows-acilis-sesi-kapatma/

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...