facebook 4364
Facebook
twitter 4215
Twitter

Sistem Bilgilerini Masa Üstünde Görüntüleme Programı (BgInfo)


Bu programla Windows 7 masaüstünüzde, arka planın önünde sistem bilgilerinizi görüntüliye bilirsiniz.Mac adresinize kadar, neyiniz var neyiniz yok ekrana yansıtılıyor.Görüntülemek istemediğiniz ayrıntıları, yukardaki resimde siyah ekranda gördüğünüz yazıları, mause'un imleciyle, backspace'i kullanarak silebilirsiniz.Yani yazı siler gibi silin.Tekrar atamak için 'Fields'ten 'add'ı kullanabilirsiniz.Yukardaki menüde herkesin aşina olduğu font ayarlarıyla temanıza göre uyarlıyabilirsiniz.Aşağıda ki örnek gibi;
Ekranda konum belirlemek için 'Posion'u kullanın;
Dokuz seçeneği ekran olarak düşünün.Örneğin dokuzuncu seçeneği işaretlerseniz bilgiler, ekranın sağ alt köşesinde, yani saatin hemen üstüne görüntülenir.Bunun yanında programın birkaç özelliği daha var.Program hoşunuza giderse onları da keşfedersiniz mutlaka.Bir kez ayarlama yaptıktan sonra, her açılışta yazılar arka plan'ın hemen üstünde, ayarladığınız konumda görüntülenecektir.x86 - x64 uyumludur.

Görüntülenen bazı önemli ayrıntılar;
Cpu, İp, Dns, bellek boş alan, ıe versiyon, ram, toplam hardisk boyutu, mac adres, network speed, servis pack durumu, kullanıcı profili.
Bu da böyle bir program işte. (: Temanıza göre ayarladığınızda hoş bir görüntü oluyor.Programın ismi BgInfo.Boyutu 1 mb'tan az.Hotfile'a upload edilmiştir.Windows 7 BgInfo programını indirmek için buraya tıklayın.

2 yorum :

  1. cyber siteye acil bir şeyler yapman gerek 600 küsür üye girmiş cuma neyse yorumu yayınlama:)

    YanıtlaSil
  2. c/p mi yapim (: adetim değil.yazasım yok İcarus.Boşver isterse 100'e kadar düşsün.

    YanıtlaSil

Konu hakkında görüş, öneri ve sorularınızı belirtebilirsiniz.

(İnternette fikir ve düşüncelerin yayılmasında büyük rol oynayan Web 2.0 siteleri (bloglar, forumlar, video siteleri, sosyal ağlar vs) çok sesliliğin ve demokrasinin bir parçası olarak anlaşılmalıdır.)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...